16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۵:۱۷:۲۴
کد مطلب:  1702005
معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش در جمع روسای ادارات آموزش و پرورش مناطق و نواحی استان زنجان :
آموزش و پرورش استان دارای یک مدیریت منظم و نظام مند است

جلسه روسای ادارات آموزش و پرورش مناطق و نواحی استان با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی و معین زنجان در فعالیت های پروژه مهر و مدیر کل آموزش و پرورش استان به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان،  حسن ملکی؛ معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی،گفت : امروز سه مسئله مهم ثبت نام ، کلاس بندی و صدور ابلاغ در اولویت کاری ما قرار دارد که باید به طور ویژه به آنها توجه شود.

 ملکی در ادامه وی افزود:  ما باید برای رفع مسائل و مشکلات ، مداخلات به هنگام داشته باشیم تا دچار عقب ماندگی نشویم.

 وی با اشاره به برگزاری مطلوب برنامه متمرکز آغاز فعالیت های آموزشی و تربیتی ابراز داشت : شور و شوق خوبی در سطح استان وجود دارد که  این یک سرمایه اجتماعی محسوب می‌شود اما باید از این اشتیاق صیانت کنیم که مستلزم نظارت مستمر و پیگیری مداوم است .

ملکی  ادامه داد : در مراسم امروز استاندار ،  امام جمعه و سایر مقامات عالی استان حضور داشتند که نشان دهنده این است که همه مصمم هستند به سمت بازگشایی مدارس حرکت نمایند .

وی با بیان این که بازگشایی مدارس قطعی است ابراز داشت :  البته این قضیه تحمیلی نیست اما تدریجی ، اقتضائی و اقناعی می باشد و باید در این مسیر قوی حرکت کرد  و اجباری  در این مسیر مطرح نیست.

 این مقام مسئول همچنین اظهار داشت: گزارش ارائه شده توسط روسای مناطق و نواحی استان نشان از آن دارد که آموزش و پرورش استان دارای یک مدیریت منظم و نظام مند است و توصیه می نماییم روسای مناطق تبادل تجربیات درون استانی را مد نظر قرار دهند.

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی تصریح کرد:  بازسازی روحی و روانی برای دانش آموزان به منظور حضور مجدد آنان در مدارس مدنظر قرار گیرد که تمام این امور بخشی از صیانت از اشتیاق به سمت بازگشایی مدارس است .

شایان ذکر است در این جلسه روسای ادارات آموزش و پرورش مناطق و نواحی استان گزارشی از فعالیت‌های پروژه مهر و آغاز فعالیت های آموزشی و تربیتی را ارائه نمودند.

 

به اشتراک بگذارید :