15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۳:۲۹:۱۷
کد مطلب:  1701725
مراسم آغاز سال تحصیلی جدید با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در دبیرستان دخترانه طبرستان نوشهر برگزار شد .

مراسم بازگشایی مدارس شهرستان نوشهر با حضور امام جمعه ، نماینده ، فرماندار ، مدیر آموزش و پرورش ، شبکه بهداشت و درمان ، فرمانده سپاه پاسداران ،فرمانده نیروی انتظامی ، خانواده معظم شهدا و ایثار گران ، روسای بهزیستی و گردشگری ، شورای شهر ، خیرین ، انجمن اولیا و دانش آموزان در سالن آمفی تئاتر دبیرستان دخترانه طبرستان نوشهر با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش نوشهر ؛ صفی اله درویش در آیین بازگشایی مدارش شهرستان گفت: سال تحصیلی مهم ترین و اساسی ترین جنبه توسعه و پیشرفت زندگی است .
مدیر آموزش و پرورش افزود: 
امروز حفظ سلامت دانش آموزان مسئله اول کشور است که آنرا در سرلوحه کار خود قرار می دهیم و کلیدی برای پیشرفت کشور است.
وی خاطر نشان کرد: آموزش و پرورش ضعیف زمینه ساز سلطه بیگانگان و دخالت دشمنان است که عزت ملی ما را مورد حجوم قرار خواهد داد.
 درویش یاد آور شد : امروز دولت ما توانسته است با پیشرفت سه راهبرد طراحی شده برای تعالی آموزش و پرورش شبکه آموزش الکترونیکی، ارتقای کیفیت و آموزش حضوری به طور قطع برای فرزندان کشور و حضور معلمان جایگزین ندارد ، زیرا بهترین و زیربنایی ترین شخصیت دانش آموزان روی نیمکت ها شکل می گیرد . 
مدیر آموزش و پرورش تصریح کرد : امروز روحیه شجاعت محصول آموزش و پرورش است و حسین فهمیده ها و سایر قهرمانان و پرستاران و کادر پزشکی همه از بسترو محصول آموزش و پرورش هستند .

به اشتراک بگذارید :