15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۳:۲۹:۵۰
کد مطلب:  1701461
زنگ آغاز مهر در مدارس فریدونکنار نواخته شد:
10000دانش آموز فریدون کناری از امروز سال تحصیلی جدید خود را آغاز کردند

سید عظیم اسماعیل زاده خاطرنشان کرد:1000 دانش اموز فریدون کناری از امروز تحصیل خود را در 72 مدرسه ی این شهرستان آغاز می کنند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان فریدون کنار سید عظیم اسماعیل زاده در آئین بازگشایی مدارس که با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در مدرسه فاطمه الزهرا(س) فریدون کنار برگزار شد،تاکید کرد: 1000 دانش اموز فریدون کناری از امروز تحصیل خود را در 72 مدرسه ی این شهرستان آغاز می کنند.

 

مدیر دستگاه تعلیم و تربیت فریدونکنار درابتدای مراسم گفت: امروز با توکل به خدای متعال، توسل به ائمه اطهار و معصومین حمایت و هدایت شما مسئولین محترم تلاش بی‌وقفه و همت همکاران محترم آموزشی و پرورشی،پشتیبانی خانواده‌ها و اولیای گرامی و جهد و تلاش و کوشش و اهتمام دانش‌آموز آغاز می‌نماییم. سال تحصیلی جدید را که در شهرستان بیش‌از 800فرهنگی شاغل و 10000 دانش‌آموز جهت تعلیم‌وتعلم به فعالیت می‌پردازند.

وی افزود: امسال نیز مانند سال گذشته در شرایطی می‌خواهیم آموزش را دنبال کنیم که هنوز بیماری کرونا در کشور ما وجود دارد و سایه شوم آن هنوز از سر ما رفع نشده‌است و خانواده‌ها به‌عنوان رکن اصلی آموزش نگران هستند.جلب اعتماد خانواده برای آموزش حضوری مسئولیت ما را سنگین‌تر می‌کند. یقین داریم که آموزش حضوری از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است چراکه دانش‌آموز در کنار همسالان در محیط آموزشی و با رؤیت رفتار و کردار و گفتار معلم می‌تواند بهتر تربیت شود.

 

اسماعیل زاده درادامه تصریح کرد: فناوری یکی از ابزارهای تربیت است،تمام ساحت تربیت نیست و مدرسه را به عنوان خانه دوم دانش‌آموزان نام می‌برند.می توان با یک برنامه‌ریزی دقیق و گروه‌بندی مناسب، مطابق و مقررات بهداشتی برای تعلیم‌وتربیت پرداخت و به تمامی مدیران اعلام نمودیم ضمن رعایت دقیق مسائل بهداشتی و پروتکل‌ها مراقبت ویژه از سلامت دانش‌آموزان و تهیه امکانات اولیه ازجمله تب سنج، دستگاه ضدعفونی‌کننده سطوح، دستگاه ضدعفونی‌کننده دست به‌صورت تدریجی و تناوبی با گروه‌بندی دانش‌آموزان اقدام به بازگشایی مدارس نمایند.

وی درادامه خاطر نشان کرد: همه ما موظفیم اصل تعلیم‌وتربیت را مطابق با سند تحول بنیادین اجرا نماییم و تمامی برنامه‌ها مطابق با ساحت‌های شش‌گانه آن انجام شود.

درپایان هم مدیر آموزش و پرورش فریدون کناراز زحمات همه همکاران فرهنگی ،کادر بهداشت و درمان ،اعضای محترم شورای آموزش‌وپرورش ،سرکار خانم کاردان( مدیر جدید دبستان ) و همچنین خانم کیانی (مدیر بازنشسته) و معاونین پرسنل زحمت‌کش این آموزشگاه که مسئولیت میزبانی را پذیرفتند تشکر ویژه کردند.

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :