15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۳:۲۵:۳۲
کد مطلب:  1701401
فرماندار شهرستان نور در آیین شهرستانی آغاز سال تحصیلی جدید:
اول مهر یادآور ورود به عرصه دانایی و آگاهی است

شادمان فرماندار شهرستان نور در آیین شهرستانی آغاز سال تحصیلی جدید با اشاره به اینکه اول مهر یادآور ورود به عرصه دانایی و آگاهی است؛ بیان کرد: آغاز سالتحصیلی برای دانش آموزان، آغاز تجربه های جدید و دوستی هاست.

وی افزود: براساس اعلام آموزش و پرورش با مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی،آموزش در مدارس کشور فعلا به صورت مجازی برگزار می شود تا به تدریج با بهترشدن شرایط بیماری در کشور و تکمیل فرایند واکسیناسیون عمومی، شرایط آموزش حضوری در مدارس و مراکز آموزشی فراهم شود.

وی با بیان اینکه شور و نشاط دانش‌آموزان در مدرسه روحیه شادابی را در فضای جامعه گسترده می‌کند افزود : نظام تعلیم و تربیت را پایه تحولات در جامعه می باشد و بازگشایی مدارس با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مسیر پیشرفت کشور را در ریل خود قرار می‌دهد.

فرماندار شهرستان نور،  با اشاره به هفته دفاع مقدس، یادآور شد: این هفته،  فرصت مناسبی است تا با تفکر، تعمق و اندیشه، یادی از جانفشانی ها و ایثارگری های دلاور مردانی کنیم که در روزهای دفاع مقدس با بهره گیری از خلوص نیت، ایمان، جوانمردی و پایمردی به عنوان پرچمداران نظام مقدس جمهوری اسلامی،  گوشه ای از صلابت و اقتدار کشور را به نمایش گذاشتند.

وی افزود: هشت سال دفاع مقدس، روایتی از دوران طلایی و پر افتخار ملتی است که صبر، عزت، وحدت و همدلی را پیشه خود کرد و امنیت، پیروزی و سربلندی را برای این سرزمین به ارمغان آورد.

به اشتراک بگذارید :