15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۱:۲۰:۰۰
کد مطلب:  1701083
باز آمد بوی ماه مدرسه ...
آغاز سال تحصیلی 1401-1400 برای 6500 دانش آموز بندپی شرقی

با حضور نماینده مدیرکل آموزش و پرورش استان، مسئولین منطقه، خانواده شهدا، معلمان و دانش آموزان دبیرستان نمونه دولتی حضرت علی اکبر (ع) زنگ مهر و آغاز سال تحصیلی 1401-1400 در بندپی شرقی بصدا درآمد تا 6500 دانش آموز منطقه در دومین سال تحصیلی کرونایی بصورت مجازی و حضوری در مدارس حضور یابند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش بندپی شرقی، با حضور خانم گلستانی کارشناس امور شاهد و ایثارگران اداره کل و نماینده مدیرکل، مسئولین منطقه: مهندس رازقی بخشدار، حجت الاسلام باباگل تبار رییس حوزه علمیه، حجت الاسلام علیجانزاده رییس اداره تبلیغات، سرگرد نعمتی فرمانده حوزه حضرت امیر (ع)، رضازاده فرمانده نیروی انتظامی بخش، علی نژاد رییس پلیس راهور، خلیلی رییس کمیته امداد، سجادیان رییس جهاد کشاورزی، فغانی رییس اداره برق، رییس اداره محیط بانی، بیگلری رییس شورای بخش، طلایی رییس شورای شهر، مهندس اباذری شهردار شهر گلوگاه، طهماسبی رییس آموزش و پرورش، خانواده شهدا، معلمان و دانش آموزان دبیرستان نمونه دولتی حضرت علی اکبر (ع) زنگ مهر و آغاز سال تحصیلی 1401-1400 در بندپی شرقی بصدا درآمد تا 6500 دانش آموز منطقه در دومین سال تحصیلی کرونایی بصورت مجازی و حضوری در مدارس حضور یابند.

در ابتدای مراسم پس از بصدا درآمدن زنگ مهر توسط پدر شهید لطفی نیا، طهماسبی رییس آموزش و پرورش منطقه در سخنانی آغاز سال تحصیلی جدید را به حضار تبریک گفت و ضمن گرمی داشت اربعین حسینی و هفته دفاع مقدس از دانش آموزان خواستند تا با جدیت در تحصیل ادامه دهنده راه شهدا باشند.

وی مهمترین نکته در تحصیل و زندگی را داشتن هدف و برنامه ریزی عنوان کرد و تاکید نمود بدون این دو اصل موفقیت به دست نخواهد آمد و اگر موفقیتی حاصل شود به ندرت و به سختی خواهد بود و طاقت فرسا. وی به دانش آموزان سفارش کرد تا با پرهیز از روزمرگی خود را برای اهداف بزرگ و ساختن آینده آماده کنند.

در ادامه خانم گلستانی کارشناس امور شاهد و ایثاگران اداره کل آموزش و پرورش استان، ضمن ابلاغ سلام و پیام مدیرکل اموزش و پرورش استان، ضمن بیان ارزشهای دفاع مقدس، از خانواده های محترم شهدا، ایثارگران و جانبازان انقلاب و جنگ تحمیلی تقدیر کرد.

وی در ادامه با بیان اصول و گام های 14 گانه تعریف شده برای آغاز سال تحصیلی، از همه معلمان و خانواده ها خواستند تا با تلاش و جدیت فضای تلخ حاضر بخاطر بیمارس ویروس منحوس کرونا را به فضایی متفاوت و شاد برای دانش آموزان تبدیل کنند تا عدم حضور دانش آموز در کلاس درس مانعی برای تحصیل آنان نباشد بلکه این فرصت پیش آمده، به تجربه ای جدید برای آموزش و فراگیری بهتر دانش آموزان تبدیل گردد.

کارشناس امور شاهد اداره در پایان مهمترین دستاوردهای آموزش و پرورش استان در 6 ماهه اخیر را به صورت اجمالی بیان نمود.

در پایان این مراسم و پس از اجرای چند برنامه کوتاه فرهنگی دانش آموزان در کلاس های درس حاضر شد.

ضمنا گزارش تصویری آغاز رسمی سال تحصیلی 1401-1400 در بخش آلبوم تصاویر قابل مشاهده است.

به اشتراک بگذارید :