15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۱:۵۹:۰۳
کد مطلب:  1700989
در جشن آغاز سال تحصیلی مطرح شد؛
اصل اول بازگشایی مدارس، سلامت دانش آموزان است

«عاطفه شورزندی» رئیس اداره استعدادهای درخشان مازندران صبح امروز در جشن آغاز سال تحصیلی در بین دانش آموزان دبیرستان معلمان کیاسر حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه؛ «عاطفه شورزندی» رئیس اداره استعدادهای درخشان مازندران صبح امروز در جشن  آغاز سال تحصیلی دبیرستان معلمان کیاسر حضور یافت.

وی با بیان اهمیت سلامتی دانش آموزان عنوان کرد: «اصل اول بازگشایی مدارس، سلامتی دانش آموزان است و چهار ضلع دانش آموز، خانواده، کادر اجرایی و دبیران در تحقق این اصل نقش بالقوه‌ای دارند.»

شورزندی ضمن توضیحاتی در خصوص شیوه بازگشایی مدارس تصریح کرد: «مطابق شیوه‌نامه های ابلاغی از سوی اداره کل آموزش و پرورش مازندران، سایر مدارس نیز به تدریج و با ایمنی بالا بازگشایی می‌شوند.»

رئیس اداره استعدادهای درخشان مازندران با تقدیر از فرهنگیان مازندران و بیان دستاورد های استان در مدت اخیر افزود: «در جشنواره‌ای که در حوزه دبیران داشتیم، بیش از ۲۰ نفر رتبه آوردند و همچنین ۶ نفر در حوزه تالیف کتاب حائز رتبه شدند. ۳۲ هزار ابزار هوشمند با کمک خیرین به دانش آموزان داده شده است. ۴ مدال در کشتی آزاد در رده نوجوانان داشتیم و در مرحله اول المپیاد های علمی دانش آموزان دهم و یازدهم ۹۷۴ نفر و در مرحله دوم ۲۳ نفر پذیرفته شدند و شانس کسب مدال دارند.»

وی افزود: «آموزش و پرورش استان مازندران در شاخص های آموزش و پرورش کل کشور، مخصوصا در زمینه پوشش تحصیلی رتبه اول را دارد.»

شورزندی در پایان از خلیلی رئیس آموزش و پرورش چهاردانگه و آتشبار مدیر دبیرستان معلمان کیاسر تقدیر و تشکر کرد.

به اشتراک بگذارید :