13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۱:۰۹:۱۸
کد مطلب:  1700789
در آموزشگاه فتح المبین ناحیه ۲ شهرری؛
آیین نواختن زنگ شروع سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش

با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش، نماینده مردم شریف تهران،اسلامشهر، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی و سرپرست اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، آیین نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ در دبیرستان دخترانه فتح المبین ناحیه دو شهرری به صدا درآمد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش در این مراسم گفت: بعد از دوسال حضور دانش آموزان را در محیط مدرسه به فال نیک گرفته و امیدواریم با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، آموزش در کنار صحت و سلامتی برای کادر مدرسه و دانش‌آموزان به تدریج به نقطه اوج خود برسد.

وی با ابراز خرسندی از رونمایی از سرود پیشگامان گام دوم انقلاب توسط دانش‌آموزان پیشتاز سازمان دانش‌آموزی، گفت: شور و نشاط دانش‌آموزان در مدرسه روحیه شادابی را در فضای جامعه گسترده می‌کند.

در ادامه سید علی یزدیخواه نماینده محترم مردم شریف تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر، نیز با ابراز خرسندی از حضور در این مراسم، نظام تعلیم و تربیت را پایه تحولات در جامعه دانست که بازگشایی مدارس با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مسیر پیشرفت کشور را در ریل خود قرار می‌دهد.

به اشتراک بگذارید :