10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۰:۰۸:۵۳
کد مطلب:  1700553
مدیر کل آموزش و پرورش گیلان :
تضمین سلامت دانش آموزان اساسی ترین شعار آموزش و پرورش در آغاز سال تحصیلی است

مدیر کل آموزش و پرورش گیلان گفت : سال تحصیلی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۰ در گیلان با ثبت نام قطعی 368 هزار و 284 دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی آغاز شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، محمد رحمتی در مراسم بازگشایی مدارس اظهار داشت: سال تحصیلی جدید با شعار استمرار آموزش ، ارتقاء کیفیت و تضمین سلامت آغاز شده است.  وی با اشاره به ارتقاء کیفیت به عنوان دیگر شعار سال تحصیلی جدید بیان داشت: باید ضمن تحت پوشش قراردادن آموزش دانش آموزان به صورت حضوری و غیرحضوری ارتقاء کیفیت را هم انجام دهیم. مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به اهمیت سلامت دانش آموزان در سال تحصیلی گفت: تضمین سلامت اساسی ترین شعار آموزش و پرورش است و آموزش حضوری دانش آموزان فقط در صورت تضمین سلامت آنان امکان پذیر است. رحمتی با اشاره به نوع آموزش‌ها در مناطق روستایی و عشایری، تصریح کرد: امسال آموزش دانش آموزان در مدارس روستایی و مناطق کم جمعیت و با نظر شورای مدرسه حضوری است.

وی با بیان اینکه استمرار آموزش با همکاری مردم و فرهنگیان به خوبی انجام شد و توفیقاتی داشته ایم اظهار داشت: امسال هم آموزش دانش آموزان را به صورت حضوری، غیرحضوری و تلفیقی آغاز می کنیم و در ادامه به صورت تدریجی همه زمینه های آموزش حضوری اجرا می شود.

 

 

به اشتراک بگذارید :