17 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ ۱۳:۰۵:۰۰
کد مطلب:  1699985
پیام تبریک مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی بمناسبت آغاز بهار تعلیم و تربیت

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت فرارسیدن بهار تعلیم و تربیت و هفته دفاع مقدس، آغاز آموزش رسمی کشور را در دوران سخت کرونایی نمونه بارز مجاهدت و ایثار در عرصه ی کسب علم و دانش معرفی کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی در پیام خود گفت: آغاز تحصیل دانش آموزان و شور و شوق این عزیزان برای حضور در مدرسه خاطرات شیرینی را برای معلمان و خانواده ها در ذهن نمایان می کند. خاطرات کتاب و دفتر نو، لباس نو و شوق دیدن معلم در کلاس و مدرسه در اولین روز پاییز.

مدیرکل آموزش و پرورش استان در ادامه می افزاید: در 18 ماه اخیر شاهد سبک جدید آموزشی در کشور بوده ایم و مشکلات بسیاری متحمل اولیا، فرهنگیان و دانش اموزان بوده اما ابتکار عمل، ایثار و  مجاهدت هایی که در این دو سال شاهد بوده ایم انقلاب بزرگی در سیستم تعلیم و تربیت را رقم زد که خود تجربه ای بس ارزشمند و گرانقدر می باشد.

وی در پیام خود آغاز سالتحصیلی را از سوم مهر ماه به صورت مجازی اعلام کرده و گفت: با برنامه ریزی های کارشناسی شده و با رویکرد آرام، منظم و تدریجی شاهد حضور دانش آموزان در مدارس از نیمه دوم آبان ماه خواهیم بود.

پاشایی در پایان گفت: اینجانب فرارسیدن سال تحصیلی جدید را بر همه علم آموزان، معلمان و خانواده ها تبریک گفته و انشاالله با توفیات روز افزون هر چه زودتر شاهد هیاهوی دانش آموزان در مدارس شاد و پرنشاط باشیم.

جعفر پاشایی

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی

 

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :