10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ ۱۹:۱۰:۰۲
کد مطلب:  1699979
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی تشریح کرد:
الگوی فعالیت آموزشی و تربیتی مدارس استان در سال تحصیلی 1401-1400

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی الگوی فعالیت آموزشی و تربیتی مدارس استان در سال تحصیلی 1401-1400 را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، صفدر سلطانی در خصوص فرآیند بازگشایی حضوری مدارس استان در سال تحصیلی 1401-1400 گفت: از ابتدای مهرماه دانش آموزان مدارس کم جمعیت در مناطق روستایی و عشایری و همچنین دروس کارگاهی هنرجویان هنرستان‌های فنی وحرفه ای و کاردانش با رعایت دستورالعمل بهداشتی 06 به‌صورت حضوری در کلاس های درسی حضور خواهند داشت.
وی با بیان اینکه مدارس فوق الذکر می بایست نسبت به تشکیل شورای سلامت مدرسه اقدام و پس از ارزیابی میزان آمادگی مدرسه براساس دستورالعمل بهداشتی 06درخواست بازگشایی حضوری را به ادارات آموزش و پرورش(شهرستان/ منطقه/ناحیه) ارائه نمایند افزود: ادارات آموزش و پرورش پس از بررسی درخواست مدارس در کارگروه سلامت و بهداشت پروژه مهر، نسبت به صدور مجوز اقدام می نمایند.
سلطانی در پایان افزود: در مرحله نخست از روز سوم مهرماه مدارس روستایی و عشایری با کلاس های کمتر از ۱۵ نفر و در مرحله دوم  نیز از هفته سوم مهرماه کلاس های کمتر از ۳۰ نفر به صورت گروه بندی فعالیت حضوری خود را آغاز خواهند نمود.

به اشتراک بگذارید :