15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ ۱۴:۱۸:۱۳
کد مطلب:  1699847
به‌مناسبت آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰؛
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه پیامی صادر کرد

«حامد خلیلی‌ازنی» رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه در آستانه شروع سال تحصیلی جدید پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه؛ حامد خلیلی‌ازنی رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه طی پیامی آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ را تبریک گفت و برای دانش آموزان و کادر آموزشی آرزوی موفقیت کرد.

متن پیام به شرح زیر می‌باشد: 

ماه مهر ، آغاز بهار دانش و پژوهش است و هر ساله با فرا رسیدن آن، عطر شور و نشاط در فضای مدارس دمیده می‌شود و جویندگان علم و دانش را به وجد می‌آورد تا با شروع سال تحصیلی، حرکتی پرشتاب را در مسیر پیشرفت های علمی و شکوفائی اندیشه و ایمان آغاز نمایند.

دانش‌آموزان عزیز و آینده سازان میهن اسلامی، امیدان آینده امت اسلام و پیشتازان و پیشگامان گام دوم انقلاب هستند. اینک در اولین سال آغاز به کار دولت مردمی و انقلابی سیزدهم و در مقطع دیگری از دوران تحصیلی در حالی بهار تعلیم و تربیت و آغاز سال تحصیلی جدید را گرامی می‌دارند که در آستانه اربعین حسینی (ع) و همزمان با هفته دفاع مقدس قرار گرفته‌ایم. این تقارن پرخیر و برکت به طور مضاعفی یادآور پیروزی غرورانگیز جنود الهی با اتکا بر سلاح علم، ایمان و عمل خالص بوده و ترسیم کننده اوج قله های عزت، افتخار و سربلندی امت اسلامی و ایران مقتدر است.

اینجانب بر خود وظیفه می‌دانم، صمیمانه ترین شادباش و تبریک خویش را به مناسبت آغاز فصل شکوفایی و دانایی به دانش آموزان عزیز و به صاحبان خِرَد و اندیشه به‌ویژه فرهنگیان دلسوز و متعهّد و ره‌پویان طریق علم و معنویت، تقدیم نمایم و از خداوند متعال برای تلاشگران این عرصه، آرزوی توفیق، سربلندی و سعادت داشته باشم.


حامد خلیلی‌ازنی 
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه

به اشتراک بگذارید :