27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ ۱۵:۱۰:۱۹
کد مطلب:  1699087
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان:
موفقیت های آموزش و پرورش خوزستان، شایسته ی تقدیر است

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت:نگاه دولت مردمی بر این است که حوزه آموزش و پرورش سهم بسزایی در بودجه‌های عمرانی داشته باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، رضا نجاتی صبح امروز  امروز ۱ مهرماه ۱۴۰۰ در آیین نمادین شکوفه‌ها و غنچه‌ها که در دبستان تزکیه اهواز برگزار شد، اظهار کرد: باید یادی کنیم از معلمانی که فداکاری کردند و در این دو سال زحمت کشیدند. استان خوزستان در مناطق کوهستانی قرار دارد و با توجه به اینکه بنا بود آموزش در فضای مجازی ادامه پیدا کند، سختی‌هایی در این راه بود و مدیریت خوب و زحمات آموزش و پرورش، جای تقدیر دارد.

به گزارش ایسنا، معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: یکی از استان‌هایی که در برگزاری جلسات شورای آموزش و پرورش فعال است، خوزستان است. جلسات به صورت مستمر برگزار می‌شود و در هر جلسه دستورکارهای متنوع و راهگشا، مطرح می‌شود.

نجاتی با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای برچیدن مدارس سنگی و کپری، ادامه داد: بنا بر این است که همه مدارس کپری و سنگی برچیده شوند و استان در مشارکت خیرین و ساخت و ساز، مقام اول را دارد که این نویدی در استان است. نگاه دولت مردمی بر این است که حوزه آموزش و پرورش سهم بسزایی در بودجه‌های عمرانی داشته باشد.

وی در پایان خطاب به معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: درخواست داریم معلمینی که بر اثر بیماری کرونا جان خود را از دست داده‌اند، به عنوان شهید محسوب شوند، مخصوصا معلمانی که در بستر بیماری، آموزش را ادامه می‌دادند.

به اشتراک بگذارید :