28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ ۱۴:۳۳:۳۵
کد مطلب:  1699045
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در آیین شکوفه ها و غنچه ها ؛
رعایت شیوه نامه های بهداشتی در مدارس خوزستان نهادینه شده است

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در آیین شکوفه ها و غنچه ها گفت: در گام نخست آموزش امسال در مناطق روستایی و عشایری به صورت حضوری است ، خوشبختانه رعایت شیوه نامه های بهداشتی در مدارس استان خوزستان نهادینه شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، کورش مودت صبح امروز ۱ مهر ماه ۱۴۰۰ در دبستات تزکیه ناحیه ۲ اهواز ، با بیان اینکه آموزش امسال به دانش آموزان و سال تحصیلی به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار خواهد شد. گفت: بر اساس مصوبه ستاد استانی کرونا بر رعایت پروتکل های بهداشتی در سال تحصیلی جدید در این استان تاکید شده است.

کوروش مودت با اشاره به اینکه حفظ سلامت دانش آموزان و معلم ها و رعایت عدالت آموزشی در اولویت است افزود: امسال آموزش به دانش آموزان در چهار بستر آموزش از طریق شبکه شاد، تلوزیون ، فضای مجازی و حضوری خواهد بود.

مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان افزود: دوری از فضای مدرسه و آموزش مشکلات روحی ، روانی و جسمی را برای دانش آموزان موجب خواهد داشت و در آینده آسیب های اجتماعی را به دنبال دارد.

وی گفت: در گام نخست آموزش امسال در مناطق روستایی و عشایری به صورت حضوری است ، خوشبختانه رعایت شیوه نامه های بهداشتی در مدارس استان خوزستان نهادینه شده است.

مودت افزود: در مناطق روستایی و عشایری خوزستان مدارس با جمعیت زیر ۲۹ نفر در ۲ نوبت دایر خواهند بود  و در مناطق شهری حضور دانش آموزان در مدارس نوبت بندی می شود.

مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان اظهار داشت: با پوشش کامل  واکسیناسیون دانش آموزان، مدارس با جمعیت بالای ۳۰۰ نفر با نوبت بندی حضوری خواهند شد.
وی گفت: امسال با بیش از یک‌میلیون دانش آموز و بیش از ۶۴ هزار نفر نیروی فرهنگی که ۵۴ درصد از آن ها را بانوان تشکیل می دهندسال تحصیلی در استان خوزستان آغاز شد.

به اشتراک بگذارید :