13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ ۱۲:۲۶:۳۱
کد مطلب:  1698595
پیام مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین به مناسبت آغاز فصل بازگشایی مدارس و تقارن آن با هفته بزرگداشت دفاع مقدس

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ حسنعلی اصغری مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین در پیامی آغاز فصل بازگشایی مدارس و تقارن آن با هفته بزرگداشت دفاع مقدس را گرامی داشت.

در متن این پیام آمده است:

باسمه تعالی

تقارن آغاز سال تحصیلی جدید با هفته دفاع مقدس که یادآور ایثار و از جان‌گذشتگی دلاور مردان ایران اسلامی است، نوید طلوع خورشید علم‌آموزی و دانش اندوزی و شروع دورانی از تلاش و کوشش در سنگر تعلیم و تربیت دانش آموزانی، در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به همراه دارد.

هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی است تا با تفکر، تعمق و اندیشه، یادی از جانفشانی ها وایثارگری های دلاور مردانی کنیم که در روزهای دفاع مقدس با بهره گیری ازخلوص نیت، ایمان، جوانمردی وپایمردی به عنوان پرچمداران نظام مقدس جمهوری اسلامی موجب جلوه ای بارز از صلابت و اقتدار امروز کشورمان شدند.

سال تحصیلی جدید را در دیار مینودری با شعار " تربیتی تمام ساحتی، با رویکردی نو اندیشانه، مدیران و معلمانی جهادی با اولیایی مشارکت پذیر" آغاز می نماییم و امیدوارم سال سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی و درخشش بیش از پیش فرزندان برومند استان، همواره در صحنه های علمی، پژوهشی و فرهنگی باشد.

اینجانب آغاز ماه مهر و طنین دوباره ی زنگ مدرسه و نسیم خوش تعلیم‌ و تربیت را صمیمانه بر همه ی دانش‌آموزان و معلمان  پرتلاش، مهربان و مهرپرور استان تبریک عرض می نمایم و موفقیت روز افزون آنها را از خداوند مهربان خواستارم.

در پایان از درگاه خداوند متعال، توفیق خدمتگزاری و ادامه راه شهیدان را برای همگان مسئلت می نمایم و امیدوارم با تکیه بر رهنمودهای داهیانه و هوشمندانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در سالی که به عنوان" تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" نامگذاری شده حرکت نماییم و مسیر توسعه و پیشرفت را به معنای کامل محقق نماییم.‌‌

 

حسنعلی اصغری

مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین

1400/07/01

به اشتراک بگذارید :