14 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ ۱۱:۳۷:۰۵
کد مطلب:  1698381
در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی سوادآموزی استان تاکید شد؛
نظارت بر نحوه کلاس گذاری و فعالیت های سوادآموزی یکی از ماموریت های اساسی می باشد

در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی سوادآموزی استان از نظارت کمی و کیفی بر کلاس گذاری و فعالیت های سوادآموزی به عنوان یکی از ماموریت های اساسی سوادآموزی یاد شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان ضمن گرامیداشت آغاز هفته دفاع مقدس با قدردانی از فعالیت های مسئولین سوادآموزی استان که منجر به کسب رتبه خیلی خوب و قابل تقدیر استان در کشور گشته است گفت : کسب این رتبه نتیجه برنامه ریزی ، تلاش و همکاری همه جانبه می باشد.

صادقی افزود: با توجه کسب رتبه اول جذب بی سوادان و کم سوادان کشور در سال گذشته و همچنین رتبه خیلی خوب و قابل تقدیر در ارزیابی سالانه سازمان نهضت سوادآموزی ، انتظار می رود در سال تحصیلی جاری سوادآموزی نیز ، شاهد ادامه فعالیت های ارزشمند سال گذشته باشیم.

وی با اشاره به اهمیت رشد درصد با سوادی در استان افزود : رشد کمی مهم می باشد اما نباید کیفیت را فدای کمیت کرد.

معاون سوادآموزی آموزش و‌ پرورش استان خاطرنشان کرد : نظارت بر نحوه کلاس گذاری و فعالیت های سوادآموزی از ماموریت های اصلی می باشد و در این راستا طبق برنامه ریزی صورت گرفته بازدید حضوری و غیر حضوری در حال انجام می باشد.

وی در ادامه اظهار داشت : نظارت و ارزیابی ها بصورت مستمر انجام خواهد شد و بازخورد آنها نیز در اختیار نواحی و مناطق قرار خواهد گرفت.

 صادقی با اشاره به ضرورت کیفیت بخشی به کلاس های سوادآموزی افزود : در این راستا با نظارت حضوری و غیر حضوری ، وضعیت تحصیلی سوادآموزان، نحوه شرکت در کلاس، محل برگزاری کلاس، ساعات تشکیل با توجه به محدودیت‌های کرونایی، وضعیت حضوری وغیرحضوری، استفاده از کلیپ‌های آموزشی و آموزش‌های تلویزیونی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

به اشتراک بگذارید :