13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ ۱۱:۲۹:۲۳
کد مطلب:  1698323
غنچه‌ها و شکوفه‌ها راهی مدرسه شدند

جشن غنچه ها و شکوفه ها به صورت نمادین با حضور معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش لرستان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی : امروز، پنج شنبه اول مهرماه همزمان با  سراسر کشور جشن غنچه‌ها و شکوفه‌ها برای نوآموزان پیش دبستانی و کلاس اولی‌ها، در دبستان 17 شهریور خرم آباد برگزار شد .
پس از نواخته شدن زنگ بازگشایی مدارس معاون آموزش ابتدایی گفت : امروز حال همه ما بسیار خوب است چون حضور دانش آموزان و هیاهوی بچه ها گرمی بخش مدارس است، امروز آغاز سفری برای دانستن و نوشتن است، سفری برای فهمیدن البته نکته مهمی که باید مد نظر باشد رعایت پروتکل های بهداشتی است زیرا کرونا نباید ما را از آموزش بازدارد .
رقیه معتمدی با اشاره به آمار دانش آموزانی که در سامانه ثبت نام شده اند گفت : در حال حاضر 37 هزار و 194 کلاس اولی و  9 هزار و 118 نو آموز پیش دبستانی ثبت سامانه شده اند .
خانم معتمدی با گریزی به سند تحول بنیادین گفت : یکی از نکات مهم این سند مشارکت اولیا و همراهی آنان با مربیان مدارس است ، بر اساس این سند حس مسئولیت پذیری ، اعتماد به نفس ، توان پاسخگویی و توان یادگیری دانش آموزان تقویت می شود .
وی در پایان افزود : هدف ما این است که به شرایط قبل از کرونا بر نگردیم و ان شا الله به همت همکاران ، دانش آموزان و اولیا ، در سال جاری با  رعایت پروتکل های بهداشتی ، آموزش حضوری ، غیر حضوری و استفاده از شبکه های تلویزیونی ، زمینه ی تثبیت یادگیری فراهم گردد .

 تنظیم / پارسایی

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :