22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ ۱۰:۳۷:۲۶
کد مطلب:  1698163
 مدیر کل آموزش و پرورش استان در مراسم نمادین جشن  شکوفه ها :
سلامت دانش آموزان برای ما یک اصل است

زنگ نمادین شکوفه ها در آموزشگاه شاهد ریحانه  ناحیه یک زنجان، با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان و سایر مسئولین به صدا در آمد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل  آموزش و پرورش استان زنجان، حسن مظفری ضمن تبریک آغاز سالتحصیلی و گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت : از اعتماد اولیا گرامی به مجموعه آموزش و پرورش و همکاران در راستای برگزاری جشن شکوفه ها تقدیر می کنیم .

مظفری در ادامه افزود: در بحث کسب رتبه های برتر کشوری در کنکور و المپیاد های علمی به عینه نتیجه زحمات معلمان در دوران کورنایی را دیدم ، که نشان می دهد  آموزش و پرورش به مسیر خود با قوت ادامه می دهد و محدودیت های کرونا باعث نشده تا معلمان از کار خود غافل شوند .

وی تصریح کرد : آموزش در مدارس  روستای با جمعیت کمتر از 30 نفر به صورت حضوری خواهد بود و امیدواریم با مساعد شدن شرایط به تدریج شاهد حضور دانش آموزان در مدارس باشیم .
مظفری اظهار داشت : سلامت دانش آموزان برای ما یک اصل است و پروتکل های بهداشتی در طول سال تحصیلی ادامه خواهد داشت و واکسیناسیون دانش آموزان  پایه دوازدهم نیز شروع شده است .

مدیر کل آموزش و پرورش استان  با اشاره به اینکه باید بیش از پیش شور و نشاط در مدارس احیا نماییم گفت : آموزش به معنای واقعی در کلاس درس حضوری اتفاق می افتاد و مقوله تربیت که بسیار مهم است فقط در سطح مدرسه رخ می دهد.

مظفری ادامه داد : در دوران آموزش مجازی ،  خانواده پی بردن که معلمان در طول کار خود چه سختی داشتند و معلمان ما در فضای مجازی چندین برابر زحمت کشیدند از جمله  سنجش تحصیلی  در فضای مجازی بسیار سخت بود اما معلمان ما این کار را انجام داد .

وی با اشاره به اهمیت برگزاری کلاس های حضوری اظهار داشت :  حضوری بودن دانش آموزان کمک خواهد کرد که ما تربیت دانش آموزان را فراموش نکنیم ، عدم تحرک و چاقی که یکی از مشکلات دانش آموزان آموزش مجازی است را کنترل نماییم.

شایان ذکر است در سالتحصیلی جدید  ۲۰۰ هزار دانش آموز در سطح مدارس استان تحصیل خواهند کرد و ۲۰ هزار دانش آموز پایه اولی امروز سال تحصیلی خود را آغاز نمودند .

به اشتراک بگذارید :