16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ ۲۳:۱۹:۱۶
کد مطلب:  1697713
همزمان با هفته بزرگداشت دفاع مقدس و در اجرای طرح پویش همکلاسی مهربان ۲ صورت پذیرفت؛
آغاز عملیات توزیع ۱۶۰۰۰ بسته کمک آموزشی در بین دانش‌آموزان نیازمند استان

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از آغاز عملیات توزیع ۱۶ هزار بسته کمک آموزشی همزمان با هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی در بین دانش آموزان کمتر برخوردار استان در قالب اجرای پویش همکلاسی مهربان ۲ خبر داد.

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علیرضا سعدی پور» عصر امروز در آیین توزیع نمادین ۱۶۰۰۰ بسته معیشتی در بین دانش آموزان کمتر برخوردار استان با محوریت ۲۰۰۰ بسته معیشتی مربوط به شهرستان ساری که در حسینیه عاشقان کربلای مرکز استان برگزار شد گفت: در سال گذشته در پویش همکلاسی مهربان ۱ در خصوص تهیه ابزار و تجهیزات آموزشی قدم های بزرگی در استان برداشته شد.

وی افزود: در سند تحول بنیادین یکی از راهکارهای اجرایی توجه به عدالت آموزشی یعنی برابری فرصت ها برای همه دانش آموزان می باشد و امروزه در عصر کرونا در کنار عدالت آموزشی عدالت دیجیتال نیز بسیار حائز اهمیت شده است چراکه ما آموزش های خود را در فضای مجازی و در بستر دیجیتال انجام می دهیم.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران اظهار کرد: در سال گذشته با همت همه آحاد ملت و دوستداران تعلیم و تربیت ۳۳ هزار ابزار آموزشی تهیه و در اختیار دانش‌آموزان فاقد ابزار آموزشی استان قرار گرفت.

وی اضافه کرد: امسال پویش همکلاسی مهربان ۲ با دبیری بسیج دانش آموزی در حال پیگیری است و این اتفاق بسیار مبارک در هفته دفاع مقدس در حال رقم خوردن است.

سعدی پور خاطرنشان کرد : اقلام تهیه شده در قالب ۱۰۴۰۰ بسته لوازم التحریر، ۴ هزار بسته بهداشتی 1400 بسته‌معیشتی و ۲۰۰ سخت افزار آموزشی است که به یاد ۱۰۴۰۰ شهید گلگون کفن استان مازندران با یک اقدام انقلابی و جهادی تهیه و در بین دانش آموزان نیازمند و کمتر برخوردار استان توزیع می شود.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: برای اینکه امید به آینده خاموش نگردد و ددستانتوانمندفرزندانامروز،آینده زیبای ما را بسازند باید دست در دست هم دهیم و به دانش‌آموزان کمتر برخوردار جامعه کمک کنیم تا عدالت آموزشی نیز به نحو مطلوب تری به اجرا درآید.

شایان ذکر است در پایان این مراسم اهدای نمادین این بسته های آموزشی توسط مادر شهید معلمی به یکی از مدیران مدارس شهرستان ساری انجام شد.

به اشتراک بگذارید :