9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ ۱۸:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1697653
قائم مقام سازمان دانش‌آموزی خبر داد:
تحقق بیش از ۸۰ درصد از اهداف تربیتی بسته تحولی سازمان دانش‌آموزی

قائم مقام سازمان دانش‌آموزی از فعالیت‌های این سازمان در ۳ حوزه در سال تحصیلی جدید گفت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، اسماعیل بحری‌زاده در نشست مدیران سازمان دانش‌آموزی استان‌های سراسر کشور به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و شهدای گرانقدر اظهار کرد: امیدواریم آغاز سال تحصیلی با حضور سرپرست جدید وزارت آموزش و پرورش به خوبی برگزار شود.

وی افزود: خروجی یک «خرد جمعی» در قالب نسخه بازمهندسی جدید به استان‌ها ابلاغ شده است که امیدوارم با همت و تلاش شما عزیزان این نسخه به خوبی پیاده سازی شود.

بحری‌زاده درباره نسخه بازمهندسی شده تشکیلات پیشتازان عنوان کرد: بسته تحولی هر دانش‌آموز یک نقش اجتماعی، یکی از موفق ترین بسته‌ها در بین ۲۷بسته تحولی ارزیابی شده و شورای راهبری برنامه‌های تحولی آموزش و پرورش این بسته را جز موفق ترین بسته‌ها ارزیابی و ضرورت استمرار اجرای ان را در سال تحصیلی آینده اذعان کردند.

وی افزود: از ویژگی‌های بسته تحولی در سال تحصیلی جدید این است که این بسته در ۳حوزه تشکیلات پیشتازان، مجلس دانش‌آموزی و خبرگزاری پانا طراحی شده بود که با موفقیت صد در صد بسته تحولی به اجرا رسید.

بحری زاده گفت: براساس ارزیابی‌های کمی و کیفی در مجموع در بین تمام فعالیت‌های سال تحصیلی گذشته، به طور میانگین در تمام اهداف تربیتی پیش بینی شده بالای ۸۰درصد اجرا و موفقیت داشته ایم.

قائم مقام سازمان دانش‌آموزی بیان کرد: رویکرد ما در سال تحصیلی جدید در حوزه مجلس دانش‌آموزی صرفا کیفی خواهد بود برای هزار و ۱۱۱مجلس که ایجاد شدند با همان کمیت به کیفی سازی آنان می‌پردازیم.

وی درباره نسخه بازمهندسی شده تشکیلات پیشتازان نکاتی را به استان‌ها اشاره کرد و گفت: در پیاده سازی و اجرای این نسخه تحولی نکاتی باید رعایت شود، در بحث جذب و سازماندهی و فعال کردن کمیته‌های فنی نیز باید موضوعاتی مدنظر باشد.

بحری‌زاده همچنین در ادامه از برگزاری دوره‌هایی ویژه مربیان خبر داد که در سال تحصیلی جدید اتفاق خواهد افتاد.

شایان ذکر است؛ در این نشست از سرود جدید پیشتازان سازمان دانش‌آموزی و شال گردن جدید این سازمان نیز رونمایی شد.

به اشتراک بگذارید :