27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ ۱۹:۴۴:۰۵
کد مطلب:  1697485
مانور بازگشایی مدارس شهرستان قشم برگزار شد

صبح امروز مانور نمادین بازگشایی مدارس با حضور سرپرست مرکز امور بین الملل ومدارس خارج از کشور و همراهی قویدل معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش هرمزگان در قشم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان؛ سرپرست مرکز امور بین الملل ومدارس خارج از کشور وزارت آموزش و پرورش افزود: این مانوربا هدف بررسی میزان آمادگی مدارس برای شروع سال تحصیلی جدید ورفع موانع ومشکلات احتمالی انجام شد که نشان از حرکت خوب دستگاه تعلیم وتربیت وهمچنین انگیزه بالای تمام معلمان جهت ارتباط با دانش آموزان دارد.

میترا تیموری طی این بازدید میزان آمادگی مدارس جهت رعایت و اجرای پروتکل های بهداشتی، تنظیم برنامه‌های سالانه و هفتگی ، تحویل و توزیع کتب درسی بین دانش آموزان ، ساماندهی نیرو‌ها و کلاس‌های آموزشی مورد بررسی قرار داد.

وی در ادامه با بازدید از مدارس اتباع شهرستان قشم ضمن تقدیر و تشکر از مدیر مدارس و کادر اجرائی  اظهار داشت: تلاش ها و زحمات ارزنده شما برای تعلیم و تربیت دانش آموزان با وجود مشکلات عدیده ای که با آن مواجه هستید اجر و پاداشی بی پایان در درگاه الهی دارد.

وی در پایان گفت: ما تمام تلاش های خود را در آموزش و پرورش برای رفع مشکلات دانش آموزان اتباع خارجی به کار گرفته ایم و برای جذب حمایت سازمان های بین المللی پیگیری موثری صورت گرفته است.

 

به اشتراک بگذارید :