23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۰ ۱۰:۳۷:۳۶
کد مطلب:  vJ2HTX7S
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری:
باید از توان و تخصص همکاران آموزش و پرورش در پروژه مهر بهره برد

نخستین نشست توجیهی-کاربردی مدیران واحدهای آموزشی به منظور تبیین سیاست های ابلاغی وایجاد انسجام و وحدت رویه با موضوع پروژه مهر درمدیریت آموزش و پرورش ناحیه1ری برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، ، نخستین نشست توجیهی-کاربردی مدیران واحدهای آموزشی با موضوع پروژه مهر به منظور تبیین سیاست های ابلاغی وایجاد انسجام و وحدت رویه در اجرای پروژه مهر برگزار شد.

در این نشست که شورای معاونین واعضای ستاد پروژه مهر ناحیه1ری  و مدیران متوسطه حضور داشتند، روسای کمیته ها ینج گانه ستاد پروژه مهر به تبیین سیاست ها واقدامات مورد انتظار در حوزه ی عملیاتی خود پرداختند.

بهروز نصیری، مدیر آموزش و پرورش ناحیۀ یک ری، ضمن تشکر از اهتمام مدیران در انجام مطلوب پروژه مهر درسال گذشته، خواستار اهتمام ویژه مدیران در این مهم با هدف آغاز باشکوه وماندگار سال تحصیلی جدید در مهر95 با رویکرد اقتصاد مقاومتی شده و گفت: در این ستاد، آماده سازی همه جانبه مدارس برای آغاز سال تحصیلی جدید از نظر تأمین امکانات و تجهیزات، شاداب سازی و تعمیر مدارس و به روز رسانی دانش معلمان و مربیان اجرایی می‌شود.

این مقام مسئول، ضمن تقدیر از زحمات سال گذشته کارگروه های پنج گانه پروژه، ضمن تأکید بر این امر که این کمیته‌ها در حوزه ستادی باید طوری عمل نمایند تا با بهره‌گیری از توان و تخصص کلیه همکاران زمینهی تحقق اهداف مورد نظر و بازگشایی هرچه بهتر مدارس را فراهم آورند، گفت: باید از توان و تخصص همکاران آموزش و پرورش در پروژه مهر بهره برد.

به اشتراک بگذارید :