16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ ۱۳:۵۰:۵۹
کد مطلب:  1696901
تقدیر استاندار آذربایجان شرقی از معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان

استاندار آذربایجان شرقی از معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به جهت کسب رتبه خیلی خوب و قابل تقدیر استان در ارزیابی سالانه سازمان نهضت سوادآموزی تقدیر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، استاندار آذربایجان شرقی از اسفندیار صادقی معاون سوادآموزی استان به جهت کسب رتبه خیلی خوب و قابل تقدیر استان در ارزیابی سالانه سازمان نهضت سوادآموزی ، پیشبرد اهداف عالیه سوادآموزی و رشد کمی و کیفی شاخص های با سوادی تقدیر کرد.

در متن این تقدیر آمده است:

افزایش پوشش تحصیلی و آموزش نیروی انسانی و تلاش برای ریشه کنی بی شوادی یکی از مهم ترین پیش نیاز های توسعه پایدار و زمینه سازی برای تحقق تمدن ایرانی- اسلامی به شمار می آید که در اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری به ویژه در بیانیه گام دوم انقلاب مورد تاکید قرار گرفته است.

در ادامه امده است: استان آذربایجان شرقی در سایه برخورداری از مردمی غیور و فرهنگ پرور و تلاش و همت مسئولین دلسوزی چون شما توانسته است در این راستا به نتایج درخشان و امیدبخشی دست پیدا کند.

در پایان آمده است: بدین وسیله مراتب سپاسگذاری  قدرشناسی خود را از تلاش های ارزنده جناب عالی و مجموعه همکاران محترم در زمینه پیشبرد اهداف عالیه سوادآموزی و رشد کمی و کیفی شاخص های با سوادی در سطح استان ابراز می دارم.

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :