14 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ ۱۱:۲۲:۱۴
کد مطلب:  1696297
مدیرکل آموزش و پرورش فارس در آیین توزیع بسته های معیشتی طرح لبخند رضایت که توسط بسیج فرهنگیان استان برگزار شد خبر داد:
5 هزار بسته معیشتی و وسایل کمک آموزشی بین دانش آموزان بی بضاعت فارس توزیع می شود

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: خوشبختانه 5 هزار بسته معیشتی و وسایل کمک آموزشی در قالب پویش لبخند رضایت توسط فرهنگیان استان و موسسین مدارس غیر دولتی تهیه و آماده توزیع می باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، دکتر فرهاد اسماعیلی در آیین توزیع بسته های معیشتی در قالب پویش  لبخند رضایت که در راستای رزمایش کمک های مومنانه توسط بسیج فرهنگیان استان برگزار شد گفت: در فارس پویش های خوبی برای کمک به دانش آموزان محروم و بی بضاعت  در دوران کرونا برگزار شده است که پویش لبخند رضایت یکی دیگر از این طرح های موفق در استان است.
مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: در طرح توکاد که با همکاری بسیج دانش آموزی برگزار شد 25 هزار گوشی و تبلت را بین دانش آموزان توزیع کردیم.


اسماعیلی افزود: جامعه هدف برای توزیع این بسته ها شناسایی شده است و بعد مومنانه بودن این کار بسیار اهمیت دارد.
وی گفت: امروز نظام سرمایه د اری انسان ها را به سمت مصرف گرایی سوق داده و باعث وارد شدن آسیب های جدی به محیط زیست شده است که باید با ترویج سبک زندگی مومنانه به مقابله با این سبک زندگی بپردازیم.
رییس آموزش و پرورش  ناحیه 1 شیراز نیز با بیان اینکه این بسته ها توسط فرهنگیان تهیه شده است گفت: از 5 هزار بسته معیشتی تهیه شده 2 هزار بسته در سطح شیراز توزیع خواهد شد و 3 هزار بسته نیز به دست دانش آموزان بی بضاعت سایر مناطق و شهرستان های فارس خواهد رسید.


دکتر  شهباز گودرزی گفت: 500 بسته معیشتی و 500 بسته کمک آموزشی و لوازم التحریر توسط فرهنگیان آموزش و پرورش  ناحیه 1 شیراز در راستای اجرای پویش لبخند رضایت تهیه شده است.

به اشتراک بگذارید :