2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ ۱۱:۱۵:۳۶
کد مطلب:  1696273
فرمانده سپاه فجر فارس در آیین توزیع بسته های معیشتی طرح لبخند رضایت که توسط بسیج فرهنگیان استان برگزار شد خبر داد:
آمادگی سپاه فجر فارس برای همکاری در راستای واکسیناسیون کامل دانش آموزان استان

فرمانده سپاه فجر فارس گفت: سپاه فجر فارس این آمادگی را دارد تا از تمام ظرفیتهای خود برای واکسینه کرده تمام دانش آموزان بهره بگیرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، سردار یدالله بوعلی در آیین توزیع بسته های معیشتی در قالب پویش  لبخند رضایت که در راستای رزمایش کمک های مومنانه توسط بسیج فرهنگیان استان برگزار شد با بیان اینکه کارکردهای  بسیج متفاوت است گفت: مردم یاری، دفاع، آموزش، محرومیت زدایی، امنیت و هر مساله ای که در کشور پیش بیاید بسیج در میدان ظاهر می شود.


فرمانده سپاه فجر فارس گفت: در فارس کمک های مومنانه در اشکال و قالب های متفاوتی در بین دانش آموزان برگزار شده است و مردم  این استان نسبت به کمک به همنوعان خود توجه خاصی دارند.
سردار بوعلی گفت: سپاه فجر استان همیشه آمادگی این را دارد تا تمام ظرفیتهای خود را در اختیار آموزش و پرورش قرار دهد تا خدمات رسانی به دانش آموزان به نحو مطلوب انجام شود.
وی با بیان اینکه 69 مرکز تجمیعی در استان داریم که 39 مرکز را سپاه فجر استان ایجاد کرده است و یک مرکز دیگر امروز افتتاح خواهد شد.
فرمانده سپاه فجر فارس گفت: در بحث واکسیناسیون اولین استانی بودیم که مرکز شبانه روزی راه اندازی کردیم تا مردم در صف های طولانی معطل نشوند.
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان فارس نیز گفت : در طرح لبخند رضایت بیش از 5 هزار بسته ی معیشتی و کمک آموزشی برای دانش آموزان تهیه شده است که بین دانش آموزان توزیع خواهد شد.


دکتر ناصر جوکار گفت: 2 هزار بسته در شیراز و 3 هزار بسته در سایر مناطق استان در هفته دفاع مقدس بین دانش آموزان نیازمند توزیع خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :