23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ ۱۱:۱۶:۲۴
کد مطلب:  1696265
جلسه کمیته اجرائی سرمایه انسانی اداره کل برگزار شد/
دبیر پروژه مهر آذربایجان شرقی: کلاس های روستایی و عشایری زیر 15 نفر حضوری برگزار می شود

دبیر پروژه مهر آذربایجان شرقی در جلسه کمیته اجرائی سرمایه انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی گفت: آغاز سالتحصیلی 1400 از ۳ مهر به صورت مجازی بوده و مدارس روستایی و عشایری زیر ۱۵نفر حضوری خواهند بود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جلسه کمیته فرعی اجرائی سرمایه انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان با حضور معاونین مدیرکل و روسای دانشگاه فرهنگیان استان در سالن کنفرانس تالار معلم تبریز برگزار شد.

گفتنی است در این جلسه در خصوص آخرین اقدامات ساماندهی نیروی انسانی و نحوه بکارگیری نیروهای خرید خدمات آموزشی دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان بحث و تبادل نظر شد.

عاشور اکرمی در خصوص بازگشایی مدارس گفت: آغاز سالتحصیلی 1400 از ۳مهر به صورت مجازی و مدارس روستایی و عشایری زیر ۱۵نفر حضوری خواهد بود.

دبیر پروژه مهر استان ادامه داد: بقیه مقاطع به غیر از کلاس های عملی و آزمایشگاهی  غیرحضوری برگزار می شود که می توان گفت 5 درصد دانش آموزان از بسته های آموزشی و 46 هزار نفر از آموزش تلویزیونی بهره مند خواهند بود.

معاون اموزش متوسطه استان افزود: از نیمه دوم مهر ماه زیر کلاس های زیر ۳۰نفر در مناطق روستایی و عشایری با رعایت پروتکل های بهداشتی حضوری خواهد بود و در نیمه دوم آبان ماه مدارس کمتر از 300 نفری با گروه بندی حضوری برگزار می شود.

وی افزود: در مدارس  متوسطه نظری در صورت برگزاری حضوری با توجه به گروه بندی کلاس ها و رعایت فاصله گذاری اجتماعی مدارس در روسهای پنجشنبه باز خواهد بود و مدارس ابتدایی و دوره اول با تایید مدیر مدرسه می تواننند در روزهای پنجشنبه باز باشند./ روشنی

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :