16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ ۱۱:۱۶:۵۸
کد مطلب:  1696261
محمدی درمراسم اعزام کاروان تجهیزات ورزشی به مدارس بیان نمود
تربیت بدنی فقط پاسخگوی ساحت زیستی وبدنی نیست؛بلکه ساحت های اجتماعی،اخلاقی،عبادی وزیبایی شناختی را موردتوجه قرار می دهد

کاروان تجهیزات ورزشی "مهر بانشاط" تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهر تهران به مناطق و مدارس اعزام شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران؛ درآستانه هفته دفاع مقدس،کاروان تجهیزات ورزشی مهر با نشاط مناطق 19 گانه آموزش و پرورش شهر تهران به مدارس کم برخوردار اعزام گردید.

محمدی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهر تهرانبا اعلام این خبر افزود: درآستانه هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس مراسم کاروان تجهیزات ورزشی مهر با نشاط را که سمبل و نشانه ای برای اهمیت فعالیت های بدنی در سلامت دانش آموزان می باشد از محل دبیرستان ماندگار البرز منطقه 6 به مدارس کم برخوردارشهر تهران اعزام گردید.

در ابتدای این مراسم محمدی معاون تربیت بدنی و سلامت با اشاره به این که اگر می خواهیم جامعه دانش آموزی از شادی، نشاط و مهارت روان شناختی برخوردار باشد و مهارت کار تیمی و نظم در فعالیت های گروهی را بالا ببریم باید به تربیت بدنی توجه ویژه نماییم.

وی افزود تربیت بدنی فقط پاسخگوی ساحت زیستی و بدنی نیست؛ بلکه ساحت های اجتماعی، اخلاقی، عبادی و حتی ساحت زیبایی شناختی را مورد توجه قرار می دهد لذا توجه به زیرساخت های درس تربیت بدنی در مدارس از اثرگذارترین و ماندگار ترین فعالیت های آموزشی و پرورشی است.

در ادامه ایرجی رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی آموزش و پرورش شهر تهران نیز ضمن تشکر از همراهی همیشگی کارشناس مسئولان و کارشناسان تربیت بدنی مناطق که بازوان اجرایی پرتوان درس تربیت بدنی هستند اعلام نمود که کاروان تجهیزات مهر با نشاط سال جاری شهر تهران بطور عمده شامل اقلام غیرمصرفی مثل تیر والیبال و دروازه هندبال و ... می باشد که با هزینه کرد اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ریال تامین و بر اساس جمعیت دانش آموزی، تعداد مدارس مناطق در اختیار مدارس کم برخوردار قرار گرفته است.

وی همچنین از همکاری مناطق در تهیه سایر اقلام مورد نیاز تقدیر و تشکر نمود و در پایان از میزبانی معاونت تربیت بدنی و پرورشی و همکاران کارشناسی تربیت بدنی منطقه 6 و مدیریت دبیرستان ماندگار البرز که طبق معمول سنواتی میزبانی اعزام کاروان مهر با نشاط را بعهده داشتند، تشکر و قدردانی نمود.

به اشتراک بگذارید :