14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ ۱۱:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1694217
مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش‌و‌پرورش در سفر یک روزه به استان چهارمحال و بختیاری:
با فهم فضای فکری و ادراکی دانش آموزان، حس خوب را در آنها تقویت کنیم

در آستانه سال تحصیلی 1401-1400 و بازگشایی مدارس، مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش‌و‌پرورش و معین پروژه مهر استان چهارمحال و بختیاری در دیدار با مدیران مدارس، گفت: ضروری است؛ با فهم فضای فکری و ادراکی دانش آموزان، حس خوب را در آنها تقویت کنیم.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی وروابط‌عمومی وزارت آموزش وپرورش ، محمد رضا رزاقی؛ در آستانه بازگشایی مدارس، درخصوص فضای فکری و ادراکی دانش آموزان در مدارس،گفت: باید بپذیریم که دنیای ادراکی و دنیای کیفی دانش آموزان با هم متفاوت است و برهمین مبنا تلاش کنیم تا دانش آموزان مسئولانه عمل کرده و به احساس خوب برسند.

 وی با اشاره به این که اگر مسئولیت پذیری را برای خود به «ملکه ذهنی» تبدیل نکنیم حتی در شرایط وجود امکانات فراوان نیز، خوب عمل نخواهیم کرد، تصریح کرد: برای مسئولیت پذیری باید از شرایط موجود درک کافی داشت.

رزاقی در خصوص فعالیت مدارس در زیست بوم جدید خاطرنشان کرد: ما در دو سال گذشته و در زمان کرونا، مدیریت بحران را به صورت الگوی لحظه ای داشتیم ولی امسال به لطف خدا الگوی بسیار مناسبی طراحی شده که امیدواریم به سمت آموزش حضوری و ترکیبی برویم که مورد قبول اکثر کارشناسان می باشد.

به اشتراک بگذارید :