16 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ ۱۴:۵۱:۵۹
کد مطلب:  XuqvouUN
ناظر مسابقات شنای دانش آموزان پسر کشور گفت :
آموزش و پرورش نقش اساسی در توسعه ورزش دارد

سعید خسروی ناظر مسابقات شنای دانش آموزان پسر کشور گفت : اصفهان طی سالیان گذشته میزبانی برگزاری مسابقات دانش آموزی کشور را در مقاطعی بر عهده داشته است . میزبانی استان اصفهان در سالهای گذشته چه از لحاظ نیروی انسانی و چه عوامل دیگر شایسته بوده و هست و به همین دلیل میزبانی سی و دومین دوره شنای کشوری را به اصفهان واگذر کردیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ناظر مسابقات شنای دانش آموزان پسر کشور اضهار داشت : شاخصهای انتخاب استانهای میزبان بر اساس رویکرد فدراسیون ورزش دانش آموزی است و استان میزبان باید از همه ظرفیت ها برای برگزاری هر چه بهتر مسابقات استفاده کند .

سعید خسروی افزود: میزبانی استان اصفهان در سالهای گذشته چه از لحاظ نیروی انسانی و چه عوامل دیگر شایسته بوده و هست و به همین دلیل میزبانی سی و دومین دوره شنای کشوری را به اصفهان واگذر کردیم.

خسروی درباره نقش وزارت آموزش و پرورش در توسعه ورزش شنا تصریح کرد: آموزش و پرورش نقش اساسی در توسعه ورزش دارد اما بر اساس قوانین و مقررات موجود توجه به ورزش، در حیطه آموزش و پرورش اصل است و مدیریت ورزش قهرمانی به وزارت ورزش و جوانان بر می گردد.

وی تصریح کرد هر چند آموزش و پرورش حرکت های اساسی را در این زمینه آغاز کرده که می توان به طرح سباح ویژه مقاطع سوم ابتدایی اشاره کرد که در مدارسی که امکانات لازم را دارند اجرا شده است، از طرفی فدراسیونها برای توسعه رشته مربوطه می توانند از ظرفیتهای آموزش و پرورش استفاده کنند.

ناظر کل مسابقات شنای پسران در پایان ابراز امیدواری کرد : آرزوی سلامت برای همه داریم و امیدواریم اصفهان مثل همیشه میزبان خوبی برای رقابتهای شنای کشور باشد.

 

به اشتراک بگذارید :