10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ ۱۴:۰۶:۱۰
کد مطلب:  1692839
روابط عمومی آموزش و پرورش موسیان گزارش می دهد:‌
مجتمع شهید همت موسیان افتتاح شد

مجتمع آموزشی و پرورشی شهید همت اداره آموزش و پرورش موسیان با حضور جمعی از مسئولین افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش موسیان، مجتمع آموزشی و پرورشی روستایی شهید همت اداره آموزش و پرورش موسیان در بخش دشت عباس افتتاح شد.

با نزدیک شدن به شروع سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ امروز دوشنبه ۲۹ شهریورماه ۱۴۰۰ با حضور جمعی از مسئولین اداره آموزش و پرورش موسیان و نیز بخش دشت عباس این مجتمع کار خود را آغاز کرد.

محمد سموری رئیس اداره آموزش و پرورش موسیان در آیین افتتاح این مجتمع ابتدا ضمن خیرمقدم خدمت تمامی مدعوین فرارسیدن سال تحصیلی 1401-1400 و شروع به کار مدارس و نیز فرارسیدن هفته ی دفاع مقدس را تبریک گفت و بیان داشت: گستردگی و وسعت بخش دشت عباس، پراکندگی روستایی و نیز تعدد مدارس و دانش آموز این بخش موجب شد تا با رایزنی ها و نیز اخذ مجوز های لازم این مجتمع را راه اندازی کنیم تا با تفیض اختیار کارها، رفت و آمد مدیران و دانش آموزان به بخش موسیان کمتر شده و همچنین انجام امورات آموزشی و پرورشی با جدیت و سریع بیشتری صورت پذیرد.

سموری گفت: تعداد ۲۲ واحد آموزشی که شامل ۲۰ مدرسه‌ی ابتدایی و ۲ مدرسه‌ی متوسطه‌ی اول که در مجموع تعداد ۸۰۸ دانش آموز دارند زیر نظر این مجتمع می باشند که امید داریم با شروع سال تحصیلی جدید فعالیت این مدارس نیز همچون سال های گذشته و با حضور دانش آموزان از سر گرفته شود.

احمد علیرضایی بخشدار دشت عباس نیز در این آیین ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته‌ی دفاع مقدس و تبریک شروع سال تحصیلی جدید، بر اهمیت بالای پیگیری مسائل آموزشی و تربیتی دانش آموزان دشت عباس تاکید کرد و افزود این به علت بافت روستایی و عشایری این منطقه، باید نگاه ویژه‌‌ای به دانش آموزان و مدارس این منطقه شود تا با رفع موانع و مشکلات مختلف، آینده‌ی دانش آموزان تامین شود.

بخشدار دشت عباس گفت: برای رفع موانع و مشکلات در کنار آموزش و پرورش هستیم و از توان و ظرفیت خود برای این مهم استفاده خواهیم کرد.

حجه الاسلام و المسلیمن علی سرخه نماینده‌ی امام جمعه‌ی شهرستان در شورای آموزش و پرورش موسیان و روحانی بخش دشت عباس در این آیین ضمن تبریک شروع سال تحصیلی جدید و تبریک فرارسیدن هفته‌ی دفاع مقدس از رشادت ها و دلاوری های شهیدان والامقام خصوصا در این منطقه یاد کرد و گفت: دانش آموزان این منطقه ادامه‌ دهنده‌ی راه شهیدان هستند

حجه الاسلام و المسلیمن سرخه گفت: افتتاح مجتمع آموزشی شهید همت در بخش دشت عباس که به نوعی نماینده‌ی مجموعه‌ی آموزش و پرورش موسیان در این بخش میباشد را به فال نیک میگیریم و از تمامی ادارات و مسئولین بخش دشت عباس میخواهیم تا در کنار آموزش و پرورش بوده برای پیشرفت و پیشبرد اهداف تعلیم و تربیت در این منطقه تلاش نمایند.

نماینده‌ی امام جمعه‌ی شهرستان در شورای آموزش و پرورش موسیان از تلاش های مجموعه‌ی اداره‌ی آموزش و پرورش موسیان برای افتتاح این مجتمع تقدیر و تشکر کرد و افزود: دشت عباس و روستاهای اطراف آن ظرفیت های ویژه ای دارند که با هدایت و پرورش صحیح میتواند به سرمایه‌های عظیمی برای نظام و کشور تبدیل شوند.

سرگرد جلیزی فرمانده حوزه مقاومت بسیج دشت عباس نیز در این آیین ضمن تبریک فرارسیدن هفته ی دفاع مقدس، شروع سال تحصیلی جدید را به تمامی فرهنگیان و دانش آموزان تبریک گفت و افزود: برای حل شدن مشکلات مدارس این بخش در کنار آموزش و پرورش بوده و هستیم و از تمامی ظرفیت های خود برای کمک به مدارس و دانش آموزان استفاده خواهیم کرد. 

جلیزی گفت: برای رنگ آمیزی مدارس و همچنین مرتفع شدن مشکلاتی مانند رنگ آمیزی مدارس، قطعا کمک های خود را ارائه خواهیم داد.

در ادامه‌ی این آیین، ابلاغ آقای رضا اکرمی از فرهنگیان باسابقه‌ی آموزش و پرورش موسیان به عنوان مدیر مجتمع آموزشی و پرورشی شهید همت، به وی اعطا شد.

گفتنی است که پس از این افتتاحیه، رئیس آموزش و پرورش موسیان به همراه بخشدار و روحانی این بخش و جمعی دیگر از مردم و مسئولین از مدرسه‌ی روستایی تازه تاسیس شهید قاسم سلیمانی بازدید کردند.

برای دیدن سایر تصاویر اینجا را کلیک کنید

به اشتراک بگذارید :