10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ ۱۴:۱۰:۰۰
کد مطلب:  1692823
مدیرکل آموزش و پرورش استان خبر داد؛
برگزاری نمادین جشن شکوفه ها و جوانه ها در ایلام

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: مراسم جشن شکوفه ها و جوانه ها در آستانه سال تحصیلی جدید به دلیل شیوع کرونا بصورت نمادین همزمان با سراسر کشور در این استان برگزار می شود.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام «امیر مهردادی» اظهار داشت: این برنامه ویژه دانش آموزان کلاس اولی و پایه اول مقطع متوسطه اول همزمان با سراسر کشور روز چهارشنبه هفته جاری ۳۱ شهریورماه  برگزار می شود.
   وی با ذکر اینکه این آیین بصورت نمادین بوده و در کلیه مدارس برگزار نمی شود، افزود: ۲ مدرسه ابتدایی و متوسطه اول در هر شهرستان برای این جشن انتخاب و با حضور تعدادی محدودی دانش آموز برگزار می شود.
مدیرکل آموزش و پرورش ایلام تاکید کرد: آیین ویژه بازگشایی مدارس نیز شنبه سوم مهرماه همزمان با سراسر کشور بصورت نمادین در هر شهرستان یک مدرسه با حضور مسوولان محلی و شمار محدودی دانش آموز و رعایت پروتکل بهداشتی برگزار خواهد شد.
   «مهردادی» یادآور شد: همچنین فردا سه شنبه ۳۰ شهریورماه مانور بازگشایی مدارس برای سال تحصیلی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ همزمان در سراسر استان برگزار میشود که در قالب آن همه عوامل اجرایی مدارس شامل مدیر، معاون و معلمان حضوریافته و به اولیا و دانش آموزان برنامه های سال تحصیلی جدید  را ابلاغ می کنند.

 

به اشتراک بگذارید :