11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ ۱۳:۳۳:۵۹
کد مطلب:  1692713
برگزاری جلسه توجیهی سرایداران و خدمتگزاران مدارس شهرستان چوار

در راستای پروژه مهر جلسه توجیهی سرایداران و خدمتگزاران مدارس شهرستان چوار برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان چوار، روز دو شنبه مورخ 1400/06/29 جلسه توجیهی و آموزشی سرایداران و خدمتگزاران با حضور سرپرست آموزش و پرورش شهرستان،معاون توسعه و پشتیبانی،کارشناس حراست،خدمتگزاران و سرایداران مدارس در سالن آمفی تئاتر آموزش و پرورش برگزار گردید.

 سرپرست آموزش و پرورش شهرستان در این جلسه که به منظور  پیشبرد اهداف پروژه مهر و تسریع در انجام امور و همچنین شاداب سازی مدارس جهت بازگشایی و آغاز سال تحصیلی جدید  برگزار شد، مسئولیت نیروهای خدماتی را بسیار مهم و حساس دانست.

اورعی گفت : حفاظت از اموال مدرسه و لزوم هوشیاری و اهتمام ویژه در رعایت موارد ایمنی و پیشگیری از سرقت و سایر مسائل امنیتی جزء اولویت‌های کاری سرایدارن و خدمتگزاران می باشد.

وی گفت : سرایداران باید با تمام توان مراقب حفظ و حراست از مدارس در مقابل خطرات و مشکلات احتمالی باشند و درصورت وقوع مشکل در اسرع وقت باید به مدیران و معاونین در مدارس اطلاع رسانی نمایید .

همچنین بر رعایت کامل پروتکل های بهداشتی که خدمتگزاران موثرترین عامل در این راستا هستند و باید دقت نظر بیشتری داشته باشند تاکید کردند.

بگرضایی معاون توسعه و پشتیبانی، مطالب و تذکراتی را به اطلاع خدمتگزاران و سرایداران رساند و بر پیگیری رفع مشکلات احتمالی در مدارس تاکید کرد.

در پایان این جلسه یوسفی زاده کارشناس حراست، به تبیین وظایف و حوزه مسئولیت سرایداران پرداخت و از زحمات نیروهای سرایداریان و خدمتگزاران حاضر در مدارس تشکر و قدردانی به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :