10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ ۱۲:۵۰:۳۴
کد مطلب:  1692603
برگزاری جلسه هم اندیشی و توجیهی پروژه مهر با حضور مدیران مدارس شهرستان چوار

روز یکشنبه مورخ 28 /06/ 1400 جلسه توجیهی پروژه مهر(بازگشایی مدارس) در سالن آمفی تئاتر آموزش و پرورش برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان چوار، نشست توجیهی مدیران مدارس مقاطع مختلف تحصیلی این شهرستان با موضوع پروژه مهر و بازگشائی مدارس با حضور سرپرست مدیریت آموزش و پرورش، معاون آموزشی ، پشتیبانی و دیگر اعضا در سالن آمفی تئاتر آموزش و پرورش برگزار گردید.

اورعی،سرپرست مدیریت آموزش و پرورش شهرستان چوار، در این جلسه ضمن فرارسیدن آغار سال تحصیلی جدید و گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آرزوی موفقیت برای همکاران و دانش آموزان عزیز گفت :رسالت آموزش و پرورش، توان بخشیدن به فرد فرد انسان ها در جهت توسعه ی کامل استعدادهای خود و نیز شناخت توانمندی های خلاق خود است.

سرپرست آموزش و پرورش شهرستان چوار در ادامه تقارن گرامیداشت هفته دفاع مقدس با  بازگشایی مدارس گفت: با توجه به تقارن بازگشایی مدارس با هفته  دفاع مقدس ضمن گرامیداشت این ایام انشاءالله فضای معنوی مناسبی را در بازگشایی مدارس فراهم کنیم و زنگ ایثار و مقاومت در مدارس شهرستان نواخته خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به رعایت پروتکل های بهداشتی با توجه به دستورالعمل مربوطه از جمله مراقبت و کنترل کرونا ویروس خصوصا نسخه 06 تاکید داشتند که اقدام لازم در این خصوص و سلامت دانش آموزان و همکاران در اولویت اول باشد.

ویسی معاون آموزشی و دبیر ستاد  پروژه مهر، ضمن گزارشی از اقدامات صورت گرفته در راستای پروژه مهر، بر  پیگیری و نظارت مدیران مدارس بر انجام فعالیت های«پروژه مهر» در مدرسه بر  اجرای مراسم ویژه بازگشایی مدارس در روز اول تاکید نمودند.

تمهید مقدمات برگزاری مراسم ویژه بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس، کنترل و آماده سازی سیستم روشنایی و صوتی و فضاهای مورد نیاز واحد آموزشی،شناسایی دانش آموزان بی بضاعت و تحت پوشش نهادهای حمایتی،بررسی و کنترل ابلاغ های معلمان و عوامل اجرایی و پیگیری  و رفع نواقص آن ها،ساماندهی و کنترل سرویس های حمل و نقل دانش آموزان از مسائل مطرح شده در این جلسه بودند.

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :