21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ ۰۹:۲۱:۴۱
کد مطلب:  1692089
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان:
کار در مدارس استثنایی حساسیت، ظرافت و سختی خاص خودش را دارد

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در نشست مجازی با مدیران مدارس استثنایی استان گفت: کار در مدارس استثنایی حساسیت، ظرافت و سختی خاص خودش را دارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، احمد اسکندری نسب ضمن قدردانی از تلاش های همه جانبه همه معلمان به ویژه سختکوشان حوزه آموزش و پرورش استثنایی گفت: بازگشایی مدارس رویدادی ملی است و بازگشایی مطلوب نتیجه عملیاتی غرورآفرین و ظفرمند است.

وی ضمن گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر، شهید ایرانمنش، شهید سلیمانی و همه شهدا و ایثارگران گفت: امیدواریم بتوانیم سال تحصیلی جدید را با کمترین مشکلات و آسیب ها آغاز کنیم و به سرانجام برسانیم و بتوانیم از این ماموریت سنگین سربلند بیرون آییم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان اظهار داشت: همه موفقیت های به دست آمده و دستاوردها در نظام، نتیجه تلاش و سختکوشی معلمان دلسوز و متخصص است و معلمان مدارس استثنایی هم کاری مضاعف دارند.

اسکندری نسب گفت: کار و تلاش در هر جا صورت گیرد ماندگار و ارزشمند است، معلمی که دانش آموز را با خودروی شخصی خود به مدرسه می برد یا در روستا از سنگلاخ یا رودخانه عبور می دهد، ارزش کارش را دو چندان می کند، تلاش برای نشاندن گل لبخند بر لب دانش آموزان کار بسیار ارزشمندی است و همه ما رسالت مهمی بر عهده داریم، مهمترین کار به ما در آموزش و پرورش واگذار شده که باید از همه لحظات عمر کاری خود استفاده کنیم و از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

وی افزود: معلمان آمده اند تا انسان ها را تربیت کنند که رسالت ائمه اطهار بوده، معلمان تحول آفرین هستند، انسان ها را پرورش می دهند، یاد می دهند دانش آموزان چگونه تلاش کنند و چگونه انسان های خوبی باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: بیشترین آسیب کرونا متوجه نظام تعلیم و تربیت شد، همه تلاش های چندین ماهه در قالب پروژه مهر برای این بوده که شنبه سوم مهر کلاس ما دایر باشد، چه حضوری و چه مجازی و در این راستا همه موارد باید رصد شود که مدرسه ایمن باشد.

به اشتراک بگذارید :