3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ ۰۷:۵۳:۴۱
کد مطلب:  1691671
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:
جذب و توانمندسازی 332 نفر نیرو در حوزه پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان برای سال تحصیلی جدید

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان از جذب و توانمندسازی 332 نفر نیرو در حوزه پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان برای سال تحصیلی جدید خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان به نقل از روابط عمومی معاونت پرورشی و فرهنگی، صدیقه مرادی گفت: در سال تحصیلی جدید، در راستای تامین کمبود نیروی انسانی تخصصی حوزه پرورشی و مشاوره استان، تعداد 332 نفر نیرو (280 نفر مربی امورتربیتی و 52 نفر مشاور تربیتی و تحصیلی) در قالب ماده یک، ماده 28، طلاب وظیفه و نیروهای آموزشی علاقه مند با رشته تحصیلی مرتبط جذب شدند که از ابتدای مهرماه 1400 به چرخه ی نیروی انسانی پرورشی و مشاوره شهرستان ها و مناطق استان وارد می شوند.

وی با مهم شمردن توانمندسازی، به روز رسانی و ارتقای صلاحیت های حرفه ای نیروی انسانی پرورشی و مشاوره افزود: کارگاه آموزشی توجیهی برای تمامی نیروهای جذب شده به صورت قطبی (در مناطق مرکز قطب)، توسط کارشناسان پرورشی و مشاوره استان، از هفته آینده برگزار می شود.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: برنامه دوره توانمندسازی نیروهای ورودی پرورشی و مشاوره ویژه طلاب وظیفه، دانشجو معلمان، نیروهای استخدامی جدید و نیروهای مصاحبه شده است.

به اشتراک بگذارید :