18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ ۱۵:۰۷:۰۰
کد مطلب:  1691663
فولادوند درجلسه ساماندهی نیروی انسانی مناطق 16و 15 بیان نمود
تلاش برای بازگشایی آرام و تدریجی

جلسه ساماندهی نیروی انسانی با حضور عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش پرورش شهر تهران از بستر فضای مجازی و سعید شهریاری مدیر آموزش و پرورش منطقه15، مصطفی پالیزدار مدیر آموزش و پرورش منطقه 16 و شورای معاونین از طریق ویدئو کنفرانس برگزار گردید.
 به گزارش کارشناسی اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش منطقه 15، جلسه ساماندهی نیروی انسانی با حضور عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش پرورش شهر تهران از بستر فضای مجازی و سعید شهریاری مدیر آموزش و پرورش منطقه15، معاون آموزش ابتدایی و متوسطه منطقه از طریق ویدئو کنفرانس برگزار گردید. 
در این جلسه مدیر کل شهر تهران ضمن تشکر از دست اندرکاران ساماندهی نیروی انسانی و اقدامات آموزش و پرورش منطقه 15، هدف از برگزاری این جلسه را همکاری و همفکری با مناطق در ساماندهی کمی و کیفی نیروی انسانی به نحوی که اولویت را برخالی نبودن کلاس های درس در شروع سال تحصیلی اعلام کرد.
فولادوند ادامه داد: در بحث نیروی انسانی لازم است دقت بیشتری شود که با همکاری همه جانبه بتوانیم سال تحصیلی پر نشاطی را آغاز کنیم واین موفقیت مستلزم همکاری اعضای ستاد ساماندهی است.
در ادامه جلسه سعید شهریاری ضمن ارائه گزارشی از وضعیت نیروی انسانی منطقه اظهار داشت: امیدواریم با اقدامات صورت گرفته مهر با شکوه و بدون دغدغه ای درپیش رو داشته باشیم.
 شایان ذکر است :  در این جلسه ،مسئولین  به بررسی آمار و ارقام کلاس ، فضا و تجهیزات و نیروی انسانی پرداختند.


 

 

به اشتراک بگذارید :