28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ ۱۴:۰۵:۵۴
کد مطلب:  1691009
مدیر سازمان دانش‌آموزی آموزش و پرورش خراسان‌رضوی خبر داد:
برگزاری پویش بوسه افتخار به‌مناسبت هفته دفاع‌مقدس

مدیر سازمان دانش‌آموزی آموزش و پرورش خراسان‌رضوی از برگزاری پویش بوسه افتخار بر دستان یادگاران ۸ سال رشادت و ایثار به‌مناسبت هفته دفاع‌مقدس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، علی محمد یونسی با بیان اینکه پویش بوسه افتخار بر دستان یادگاران ۸ سال رشادت و ایثار ویژه دانش آموزان پیشتاز در همه دوره های تحصیلی در بازه زمانی چهارشنبه ۳۱ شهریور ماه لغایت پنجشنبه ۸ مهر ماه ۱۴۰۰ در شبکه شاد برگزار می شود اظهار داشت:کارشناسان سازمان دانش آموزی هر ناحیه/شهرستان/منطقه پس از دریافت و داوری آثار دریافتی از سطح مدارس تنها یک اثر منتخب از هر مقطع را از طریق شبکه شاد، به سازمان دانش آموزی استان ارسال می کنند و سایر آثار را در قالب یک فایل با نام ناحیه/شهرستان/منطقه - عنوان فعالیت در سامانه FTP بارگزاری می کنند.

یونسی ادامه داد: رعایت پوشش اسلامی و عدم استفاده از دستمال گردن الزامی بوده و بودن یکی از نمادهای تشکیلات جهت پیشتازان و برای رزمندگان تصویر یا نمادی از دفاع مقدس دارای امتیاز است.

وی با بیان اینکه تولید آثار باید بصورت انفرادی با رعایت کامل ضوابط بهداشتی شرایط کرونا باشد و در خانه و محل سکونت، استودیو، مدرسه یا فضای باز آثار تولید شود تصریح کرد: برای پیشتازان عزیز مدارس دخترانه بوسه بر دست رزمندگانی که محارم (پدر_پدربزرگ_عمو_دایی_برادر) هستند بلا مانع است.

مدیر سازمان دانش‌آموزی آموزش و پرورش خراسان‌رضوی در پایان خاطرنشان کرد: درج نام استان، شهرستان ناحیه منطقه، موضوع، عوامل تهیه در زیرنویس(کپشن) عکس ارسالی الزامی است.

به اشتراک بگذارید :