14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ ۱۴:۰۴:۵۶
کد مطلب:  1691001
بازگشایی سامانه نوبت دهی واکسیناسیون به متولدان 82 و 83

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: از امروز سامانه نوبت دهی واکسیناسیون دانش آموزان متولد یکم مهر ماه سال ۸۲ تا یکم مهر ماه سال ۸۳ بازگشایی شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان،  آبتین حیدرزاده با اشاره به تسریع روند واکسیناسیون در استان گیلان، اظهار کرد: با پیگیری‌های انجام شده و تخصیص واکسن کافی روند واکسیناسیون در استان گیلان تسریع شده است.

وی به در پیش بودن آغاز سال تحصیلی جدید و رایزنی‌های انجام صورت گرفته برای انجام واکسیناسیون فرهنگیان، والدین دانش آموزان و خود دانش آموزان اشاره کرد و گفت: در ماه‌های گذشته واکسیناسیون فرهنگیان در استان انجام شده و همچنان ادامه دارد.

معاون بهداشتی علوم پزشکی گیلان با اشاره به دستور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  برای واکسیناسیون دانش آموزان، اظهار داشت: سامانه نوبت‌دهی واکسیناسیون salamat.gov.ir از صبح امروز بازگشایی شده است.

وی ادامه داد: از امروز متولدین یکم مهر ماه سال ۱۳۸۲ تا یکم مهر ماه سال ۱۳۸۳ می‌توانند با ورود به این سامانه ثبت نام کنند.

حیدرزاده با اشاره به اینکه ثبت‌نام دانش آموزان در این سامانه فقط بر اساس گروه سنی است افزود: مراکز واکسیناسیون افرادی را پذیرش می‌کنند که در سامانه نوبت‌دهی ثبت نام کرده‌اند.

وی با بیان اینکه سایر دانش‌آموزان در حال حاضر باید تا باز شدن سامانه منتظر بمانند، تصریح کرد: برای جلوگیری از ازدحام جمعیت در مراکز واکسیناسیون، معطلی و احتمال انتقال بیماری، لازم است در زمان نوبت‌دهی شده به مراکز واکسیناسیون مراجعه و از حضور بدون نوبت خودداری شود.

 

 

به اشتراک بگذارید :