10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ ۱۱:۵۵:۵۲
کد مطلب:  1690601
روابط عمومی آموزش و پرورش موسیان گزارش می دهد:‌
تعیین تکلیف سرویس های حمل و نقل دانش آموزی در موسیان

نشست کارگروه ماده 18 اداره آموزش و پرورش موسیان با هدف تعیین تکلیف سرویس های ایاب و ذهاب دانش آموزان برای سال تحصیلی 1401-1400 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش موسیان نشست کارگروه ماده ۱۸ سرویس های حمل و نقل و دانش آموزان اداره آموزش و پرورش موسیان برگزار شد.

ایرج جامخانه بخشدار موسیان در این نشست بر ضرورت برقراری سرویس های ایاب و ذهاب دانش آموزان تاکید کرد و گفت: از پلیس راه موسیان و همچنین رانندگان سرویس های حمل و نقل تقدیر و تشکر میکنیم. جامخانه گفت: نرخ کرایه های این سرویس ها برای دانش آموزان و اولیای آنان و نیز رانندگان میبایست مبلغی منصفانه و عادلانه باشد. با توجه به مجازی بودن آموزش ها و مشخص نبودن وضعیت دقیق حضوری یا غیرحضوری بودن مدارس؛ باید شرایط مناسب و شفاف و دقیقی برای بحث سرویس های دانش آموزان مشخص شود.

بخشدار موسیان گفت: در مجموع ۱۲ مینی بوس و ۵ سواری برای حمل و نقل دانش آموزان در بخش های موسیان و دشت عباس برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ نیاز داریم که در تلاش هستیم تا با استفاده از ظرفیت های مختلف از جمله استفاده از ظرفیت شرکت های موجود در بخش های موسیان و دشت عباس و ظرفیت کمکها و خدمات اجتماعی آنان این موارد را تامین کنیم.

محمد سموری رئیس اداره آموزش و پرورش موسیان نیز در این نشست ضمن اشاره به دستورالعمل ها و سناریوهای مختلف بازگشایی مدارس درسال تحصیلی گذشته و امسال، مسئله‌ی سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان را ازجمله مهمترین مسائل کاری آموزش و پرورش موسیان در بدو شروع سال تحصیلی عنوان کرد و گفت: در تلاش هستیم تا با مشخص کردن وضعیت این سرویس ها، شرایط بهتری را در صورت بازگشایی مدارس برای دانش آموزان مدارس و حتی اولیای آنان فراهم کنیم.

سموری از تلاش های پلیس راه موسیان، شرکت مسافربری فجر و نیز مدیران مدارس تشکر کرد و افزود: امیدواریم با از بین رفتن کرونا و افزایش واکسیناسیون، خصوصا واکسیناسیون دانش آموزان، شاهد حضور دانش آموزان برای سال تحصیلی جدید در مدارس باشیم.

گفتنی است که در این نشست، نمایندگان پلیس راه، شهرداری، شرکت مسافربری و مدیران مدارس حضور داشته که هر کدام به بیان صحبت ها و نقطه نظرات خود درباره ی سرویس های ایاب و ذهاب و ... پرداختند..

به اشتراک بگذارید :