16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ ۱۰:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1690277
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خبر داد:
«پویانمایی کانون»؛ برنده جایزه بهترین موسیقی از یونان

پویانمایی «بادهای پاییزی، بادهای بهاری و دو کبوتر» در حالی برنده جایزه «بهترین موسیقی» از پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های «کمیک» و «انیمیشن چانیارتون یونان» شد که پویانمایی «قدم یازدهم» نیز به بخش مسابقه این رویداد هنری راه یافت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، فیلم‌های راه یافته به بخش‌های مختلف مسابقه این جشنواره، برای دریافت جایزه بهترین فیلم کوتاه انیمیشن، بهترین فیلم کوتاه دانشجویی، بهترین فیلم خلّاق، بهترین موسیقی، بهترین کارگردانی، بهترین فیلم‌نامه و بهترین فیلم از نگاه مخاطب با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

بر اساس این گزارش، هر دو پویانمایی کانون با عنوان های: «بادهای پاییزی، بادهای بهاری و دو کبوتر» در روزهای ۲۲و ۲۵شهریور ۱۴۰۰ (۱۳و ۱۶سپتامبر ۲۰۲۱) به صورت آنلاین پخش شد.

بر این اساس، در سال ۲۰۱۹نیز پویانمایی «گرگم و گله می‌برم» در بخش مسابقه «سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کمیک و انیمیشن چانیارتون» حضور داشت.

شایان ذکر است؛ پنجمین جشنواره بین‌المللی کمیک و انیمیشن چانیارتون  امسال از ۲۲شهریور تا ۶مهر ۱۴۰۰ (۱۳تا ۲۸سپتامبر ۲۰۲۱) در شهر چانیار کشور یونان در حال برگزاری است.

 

به اشتراک بگذارید :