3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ ۲۰:۱۴:۱۵
کد مطلب:  1689507
استاندار و رئیس شورای آموزش و پرورش استان کرمان:
۶۰ درصد از مدارس استان کرمان آمادگی بازگشایی حضوری را دارند

استاندار و رئیس شورای آموزش و پرورش استان کرمان گفت: ۶۰ درصد از مدارس این استان با توجه به جمعیت تراکمی مشکلی برای بازگشایی در مهر ماه را ندارند، اما این بازگشایی فیزیکی باید با تاخیر و تدبیر انجام شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و پرورش استان کرمان، علی زینی وند در نشست ستاد کرونای استان کرمان افزود:  والدین و دانش آموزان با توجه به سرعت انجام واکسیناسیون برای بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید دغدغه نداشته باشند و آغاز فعالیت آموزشی از ابتدای مهرماه است، اما بازگشایی فیزیکی با تاخیر انجام می شود.

وی تاکید کرد: با عبور از پیک طولانی پنجم بیماری کووید ۱۹، در حال حاضر وضعیت خوبی داریم، اما هنوز تعداد بستری های کرونا در استان کرمان یک هزار نفر اعلام شده است که باید دقت بیشتری کنیم.

زینی وند گفت: ۶۰ درصد از مدارس این استان با توجه به جمعیت تراکمی مشکلی برای بازگشایی در مهر ماه را ندارند، اما این بازگشایی فیزیکی باید با تاخیر و تدبیر انجام شود.

استاندار کرمان اظهار داشت: ممکن است در آینده ارائه برخی خدمات منوط به داشتن کارت واکسیناسیون باشد و همه اقشار تزریق واکسن را انجام دهد تا مشکلی ایجاد نشود.

علی زینی وند با بیان اینکه تاکید بر انجام واکسیناسیون داریم، گفت: همه کارمندان باید واکسیناسیون انجام دهند چون ممکن است موجب ابتلای دیگران به ویروس کرونا شوند.

به اشتراک بگذارید :