18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ ۱۴:۴۶:۱۷
کد مطلب:  1689385
محسنی نسب در جلسه شورای معاونین منطقه:
باعث افتخار است که به همت دستان پرمهر زوج خیر نیک اندیش، جناب آقای مهندس محمد حسن شمس فرد و بانو فاطمه عرب سال تحصیلی جدید را با افتتاح مدرسه خیر ساز "محمد حسن شمس فرد" آغاز می کنیم

.

به گزارش کارشناسی اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه 9، جلسه شورای معاونین منطقه9، با حضور علی‌اکبر محسنی‌نسب، مدیر‌ و سایر اعضای شوری معاونین آموزش‌و‌پرورش‌منطقه9 ، روز شنبه 27 شهریور 1400، برگزار گردید.

محسنی‌نسب، مدیر‌آموزش‌و‌پرورش‌منطقه9، در این دیدار با تاکید بر پیگیری وبررسی فعالیت های مربوط به پروژه مهر توسط اعشای شورای معاونین گفت: ساماندهی نیروی انسانی، ارائه آمار مربوط به تعداد همکاران واکسن زده منطقه، آمادگی کامل برای آغاز سال تحصیلی در روزهای چهارشنبه 31 شهریور برای پایه اول ابتدایی و 3 مهرماه برای سایر پایه‌ها، احصای گزارش تفکیکی آمار مدارس، کلاس ها و تعداد دانش آموزان از جمله مواردی است که باید در ایام آغاز سال تحصیلی باید مورد بررسی دقیق قرار گیرد.

رئیس ستاد پروژه مهر آموزش و پرورش منطقه 9 ادامه داد: برنامه های سالانه مدارس در دوره ابتدایی با محوریت طرح تدبیر و در دوره متوسطه با محور طرح "تعالی مدیریت مدرسه" باید تدوین و اجرا گردد. ضمن اینکه امور مربوط به ثبت نام و ساماندهی کلاس های پیش دبستانی تا تاریخ 12 مهرماه انجام گردد.

مدیر‌آموزش‌و‌پرورش‌منطقه9، در پایان بخش صحبت هایش به برنامه های پیش رو برای آغاز سال تحصیلی اشاره کرده و گفت: باعث افتخار است که به همت دستان پرمهر زوج خیر نیک اندیش، جناب آقای مهندس محمد حسن شمس فرد و بانو فاطمه عرب سال تحصیلی جدید را با افتتاح مدرسه خیر ساز "محمد حسن شمس فرد" آغاز می کنیم.

 

به اشتراک بگذارید :