21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ ۱۴:۲۹:۴۹
کد مطلب:  1689347
رئیس اداره پشتیبانی و امور رفاهی آموزش و پرورش استان کرمان:
دانش آموزانی که مدرسه محل تحصیل خود را تغییر داده اند تا ۳۱ شهریور فرصت دارند نسبت به اصلاح نشانی مدرسه محل تحصیل خود اقدام کنند

رئیس اداره پشتیبانی و امور رفاهی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: دانش آموزانی که مدرسه محل تحصیل خود را تغییر داده اند تا ۳۱ شهریور فرصت دارند نسبت به اصلاح نشانی مدرسه محل تحصیل خود اقدام کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، رضا محمودی در نشست تخصصی تشریح  فعالیت های معان پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان در خصوص بازگشایی مدارس ویژه مدیران، روسا و معاونان پشتیبانی و آموزشی آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان افزود: دانش آموزانی که تاکنون کتاب‌های درسی خود را خریداری نکرده اند تا پایان شهریور مهلت دارند با ورود به سامانه IRTEXTBOOK.IR  نسبت به ثبت سفارش کتب درسی خود اقدام کنند.

وی تاکید کرد: خرید کتب درسی نیازمند ثبت نام دانش آموزان در سامانه "پادا" و مشخص شدن مدرسه محل تحصیل آنها است و در صورتی که دانش آموزی در این سامانه ثبت نام نکند موفق به خرید کتاب درسی هم نخواهد شد.

محمودی با اشاره به توزیع و ارسال کتب درسی به شهرستان ها و مناطق استان گفت: روند توزیع کتب بین دانش آموزان از 20 شهریور ماه آغاز شده و کتتب درسی دانش آموزان در تمامی مدارس در حال توزیع است.

رئیس اداره پشتیبانی و امور رفاهی آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به به تهیه تجهیزات بهداشتی و ورزشی مدارس با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد و 500 میلیون تومان از ارسال پنجمین کاروان تجهیزات بهداشتی و ورزشی به مدارس استان تا ابتدای سال تحصیلی جدید خبر داد.

محمودی گفت: تجهیزات آموزشی مدارس نیز ابتدایی تابستان 1400 به مدارس استان ارسال شده و تجهیزات کارگاهی و فنی و حرفه ای نیز در حال توزیع است.

بر پایه این گزارش: نشست تخصصی تشریح  فعالیت های معان پژوهش، برنامه ریزی و مدیریت منابع آموزش و پرورش استان در خصوص بازگشایی مدارس ویژه مدیران، روسا و معاونان پشتیبانی و آموزشی آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان با محوریت پروژه مهر به صورت مجازی برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :