19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ ۱۳:۴۲:۳۵
کد مطلب:  1689277
ازکلاس های حضوری همکاران جدید الورود بازدید شد؛
برگزاری کارگاه های ترکیبی حضوری و مجازی برای معلمان ماده 28 و جدیدالورود به آموزش ابتدایی منطقه هفت

گروه های آموزش ابتدایی با تشکیل گروه های پایه ای در شبکه شاد به آموزش مجازی معلمان ماده 28 و همکاران جدیدالورد اقدام کرده است.

به گزارش واحد اطلاع رسانی روابط عمومی منطقه 7 ، همکاران گروه های آموزشی اولین جلسه حضوری فنون معلمی پایه چهارم را امروز 27 شهریور در محل دبستان شهید صدوقی برگزار کردند. پیشتر از این هفته گذشته با رعایت پروتکل های بهداشتی معلمان پایه اول در دبستان رضا نیکرو آموزش حضوری داشتند.

 در این جلسات همکاران مدرس ضمن ارائه مرور سال گذشته هر پایه ، مباحثی از قبیل فنون تدریس، ارزشیابی کیفی توصیفی و دروس هر پایه ای را با همکاران مورد بحث و گفتگو قرار خواهند داد.

 در گارگاه امروز پایه چهارم نکات ارزنده ای از مطالب پایه سوم توسط زهره بروسان سرگروه پایه سوم و ریاضی چهارم توسط شهناز ثانی و سایر دروس توسط میترا صبور سرگروه دیگر این پایه مطرح شد.

 در بازدید از این واحد آموزشی پاشایی، کارشناس تکنولوژِی به نمایندگی از معاونت آموزش ابتدایی قدردان  زحمات مدیران گرامی و همکاران در برگزاری این کارگاه ها چه بطور مجازی و چه حضوری شد. و اشاراتی به نحوه ارزشیابی دانش آموزان و تعامل با اولیا پرداخت.

 

به اشتراک بگذارید :