11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ ۱۳:۳۰:۰۹
کد مطلب:  1689231
برگزاری وبینار مشترک با مسئولین کمیته امداد استان قارس، مناطق و شهرستان ها
تاکید بر لزوم نگاه ویژه به دانش آموزان لازم التوجه

شور و هیجان وصف ناپذیر کمک به همنوع را می توان در اجرای برنامه جشن نیکوکاری به عینه مشاهده کرد

                      بررسی راه های همکاری مشترک بین آموزش و پرورش ناحیه سه و کمیته امداد امام خمینی(ره)
                      به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه سه شیراز، دکتر محمد کماندار در هفدهمین نشست برخط روسای آموزش و پرورش سراسر استان که با حضور مدیر کل آموزش و پرورش فارس، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) حضور یافت.


                     مدیر آموزش و پرورش ناحیه سه در گفتگویی با روابط عمومی این اداره گفت:

                    همکاری مابین آموزش و پرورش و کمیته امداد امام خمینی(ره) از سال های ابتدایی تشکیل این کمیته با شکلی قابل تحسین آغاز شده و هم اکنون نیز ادامه دارد. ما همواره تلاش بر این داشته ایم که با تعامل سازنده و ارتباط دوسویه، در مسیر کمک به دانش آموزان لازم التوجه این بخش از شیراز و خانواده های آنان، گام های موثری برداریم که بحمدالله با یاری این ارگان پرکار و موفق در زمینه یاری رساندن به دانش آموزان، تا حد زیادی موفق بوده ایم.

                     دکتر کماندار با بیان این که جشن نیکوکاری یکی از برنامه های موفق در زمینه همکاری و تعامل بین آموزش و پرورش و کمیته امداد بوده است افزود:

                     شور و هیجان وصف ناپذیر کمک به همنوع را می توان در اجرای برنامه جشن نیکوکاری به عینه مشاهده کرد. جایی که دانش آموزان از هر موقعیت و مکانی که دارند، با اشتیاق فراوان در برنامه حضور یافته و درس گذشت و ایثارگری را به دیگران می آموزند. جشن نیکوکاری محلی برای نمایش عشق و از خودگذشتگی است.


                    گفتنی است در وبینار یاد شده، مدیرکل آموزش و پرورش فارس به کمک 27 میلیارد تومانی مردم در جشن عاطفه های سال گذشته اشاره کرد و گفت: میتوان از این ظرفیت برای تحقق حیات طیبه و ساخت جامعه ایده آل بهره برد.

به اشتراک بگذارید :