21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ ۱۳:۱۵:۴۶
کد مطلب:  1689175
مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:
صدور ابلاغ بیش از 44 هزار فرهنگی در استان کرمان

مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه در مدارس استان کمبود معلم نداریم از صدور ابلاغ بیش از 44 هزار فرهنگی در استان خبر داد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، جلیل جعفری در نشست تخصصی تشریح  فعالیت های معان پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان در خصوص بازگشایی مدارس ویژه مدیران و روسا، معاونان آموزش و پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان با اشاره به اهمیت ساماندهی نیروی انسانی در آموزش و پرورش بر ساماندهی نیروی انسانی متناسب با نیاز مدارس تاکید کرد.

وی گفت: ساماندهی بهینه و استفاده کامل از ساعات موظف همه نیروهای شاغل که در آستانه سال تحصیلی 1401-1400 در اختیار مناطق آموزشی هستند مورد تأکید است به نحوی که هیچ نیرویی از گردونه سازماندهی و اشتغال کامل خارج نشود.

جعفری با بیان اینکه اعلام نیاز و ساماندهی نیروی انسانی در دوره متوسطه اول و دوم به صورت یکپارچه صورت می گیرد، تاکید کرد: خارج از تفاهم نامه، واحد سازمانی جدید که باعث تشدید نیاز نیروی انسانی می شود، ایجاد نشود.

مدیر منابع انسانی  و امور اداری آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به پایان روند نقل و انتقالات در استان گفت:با نقل و انتقال یک هزار و 650 نفر از فرهنگیان استان در تابستان 1400 موافقت شده است.

جلیل جعفری با اشاره به جذب بیش از 6 هزار نیروی انسانی جدید در یک سال گذشته در آموزش و پرورش استان کرمان گفت: خوشبختانه در استان کمبود معلم نداریم و ابلاغ تمامی همکاران فرهنگی صادر شده است.

وی توانمند سازی و به روز رسانی نیروی های جدید الاستخدام را نیز ضروری دانست و از تشکیل کارگروه آموزش نیروی انسانی در سطح اداره کل و آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان خبر داد.

نشست تخصصی تشریح  فعالیت های معان پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان در خصوص بازگشایی مدارس ویژه  مدیران و روسا، معاونان آموزش و پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان با محوریت پروژه مهر به صورت مجازی برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :