11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ ۱۲:۳۵:۲۶
کد مطلب:  1689097
با نزدیک شدن به شروع سال تحصیلی جدید صورت گرفت:
هماهنگی با عوامل برگزاری جشن بازگشایی مدارس موسیان

نشست مدیران مدارس برگزار کننده ی جشن بازگشایی مدارس و جشن شکوفه ها در دفتر رئیس اداره آموزش و پرورش موسیان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش موسیان نشست هماهنگی با عوامل اجرایی برگزاری جشن شکوفه ها و جشن بازگشایی مدارس آموزش و پرورش موسیان برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ برگزار شد.

 محمد سموری رئیس اداره آموزش و پرورش موسیان در این نشست ضمن تبریک فرارسیدن سال تحصیلی جدید به تمامی فرهنگیان، مدیران و دانش آموزان و نیز اولیای آنان، وظایف و فعالیت های معلمان در سال تحصیلی جدید را بسیار مهم عنوان کرد و افزود: با شیوع کرونا در سطح کشور نوع فعالیت معلمان نیز تغییر کرده که در این میان با توجه به وضعیت خاص بهداشتی ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا، آموزش های مجازی جای آموزش حضوری را گرفته‌اند که این مسئله نیز شرایط متفاوتی را برای فرهنگیان و دانش آموزان ایجاد کرده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش موسیان گفت: برای سال تحصیلی آینده برنامه های مختلفی در دست اقدام داریم که یکی از این برنامه‌ها برگزاری جشن های مختلف برای پاسداشت شروع سال تحصیلی است. سموری عنوان داشت: جشن شکوفه ها که مخصوص نوآموزان پایه اول ابتدایی می باشد به صورت نمادین در مدارس رودکی و شرافت شهر موسیان برگزار و همچنین جشن نمادین بازگشایی مدارس نیز در مدارس ۱۳ آبان شهر موسیان و مدرسه روستایی سیدالشهدا در بخش دشت عباس برگزار خواهد شد.

سموری از آمادگی اداره آموزش و پرورش موسیان برای شروع سال تحصیلی خبرداد و عنوان داشت: از ظرفیت های مختلف درون و برون سازمانی که آموزش و پرورش موسیان میتواند برای این مهم بکارگیری کند، استفاده خواهد شد تا سال تحصیلی هرچه بهتر و باکیفیتی را داشته باشیم.

شایان ذکر است که در این نشست معاون آموزش و نوآوری، اعضای معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش موسیان، کارشناسان حراست و روابط عمومی اداره و نیز مدیران مدارس شرافت، رودکی، ۱۳ آبان، سید الشهدا و حضرت زهرا(س) حضور داشتند که هر کدام صحبت ها و نقطه نظرات خود را درباره‌ی اقدامات پیش‌رو ارایه دادند.

به اشتراک بگذارید :