16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ ۱۲:۲۶:۰۵
کد مطلب:  1689059
با حضور رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی و مشارکت‌های مردمی برگزار شد؛
کارگروه تخصصی جمع‌بندی فعالیت‌های پروژه مهر مدارس و مراکز غیردولتی در سال تحصیلی 1401- 1400

جلسه کارگروه تخصصی کارگروه تخصصی جمع‌بندی فعالیت‌های پروژه مهر مدارس و مراکز غیردولتی در سال تحصیلی 1401- 1400 با حضور وحید محمودی رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی و مشارکت‌های مردمی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان، جلسه کارگروه تخصصی جمع‌بندی فعالیت‌های پروژه مهر مدارس و مراکز غیردولتی در سال تحصیلی 1401- 1400 با حضور وحید محمودی رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی و مشارکت‌های مردمی در محل سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد.

در این جلسه محمودی ضمن تشکر و قدردانی از همکاران، سیاست‌های کلی اداره مدارس و مراکز غیردولتی در سه‌ماهه پاییز را تشریح و بر لزوم پیگیری تمهید مقدمات نیازسنجی فرایندهای راه‌اندازی و توسعه سال آتی، تدوین فایل جامع اطلاعات کارکنان مدارس و مراکز غیردولتی و لزوم اخذ تأییدیه نوسازی مدارس و مراکز غیردولتی تأکید کرد.

همچنین در ادامه این جلسه کارشناسان مدارس و مراکز غیردولتی به‌صورت تخصصی به تشریح فرایندهای راه‌اندازی، شهریه مدارس و مراکز غیردولتی، مجوز آزمون مراکز غیردولتی و... پرداختند و در پایان کارشناس مسئولان و کارشناسان نواحی و مناطق در خصوص مسائل مطرح شده به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.
 

به اشتراک بگذارید :