9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ ۱۲:۰۹:۵۳
کد مطلب:  1689055
مانور سراسری بازگشایی مدارس
زنگ مهر و مقاومت در مدارس ناحیه یک قزوین نواخته شد

زنگ مهر و مقاومت به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و آغاز هفته دفاع مقدس در مدارس آموزش و پرورش ناحیه یک قزوبن نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک قزوین، زنگ مهر و مقاومت همزمان با سراسر کشور به صورت نمادین در مدارس جنت، شهید محلاتی، شاهد کوثر و علامه امینی با حضور نقی سیاهکالی مرادی مدیریت آ.پ ناحیه یک قزوین، میرزایی رئیس اداره دوره دوم ابتدایی اداره کل آ.پ استان قزوین، خانم تندی معاونت آموزش ابتدایی، قربانی معاونت متوسطه و دیگر کارشناسان برگزار شد.

 

نقی سیاهکالی در این بازگشایی بیان داشت: این مانور با هدف آمادگی برای آغاز سال تحصیلی جدید در بخش های مختلف از جمله آموزش مجازی، حضور معلم ها و شورای مدارس انجام می شود.

 وی همچنین ضمن تبریک سال تحصیلی جدید افزود: امیدواریم سالی توام با شور و نشاط برای دانش آموزان در مسیر تعلیم و تربیت باشد و با کم شدن فاصله خانه و مدرسه هر دو محیط؛ سالم، امن، با نشاط و سرشار از شوق و انگیزه یادگیری شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لازم به ذکر است مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک قزوین، در این آیین ضمن نواختن زنگ مهر و مقاومت، در اولین جلسه شورای معلمان مدارس مذکور شرکت نمود.

 وی در این جلسه با تاکید بر اینکه آموزش تدریجی در سال تحصیلی جدید در دستور کار قرار می‌گیرد خاطرنشان کرد: وقتی واکسیناسیون همه معلمان، کادر مدرسه، رانندگان سرویس و اولیاء دانش‌آموزان انجام شد، آموزش حضوری اجرایی می‌شود. 

 

 

به اشتراک بگذارید :