3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ ۱۱:۵۴:۵۳
کد مطلب:  1688977
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان کرمان:
پروژه مهر فرایندی بر مبنای برنامه ریزی نظام مند، مدون و هدفمند است

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان کرمان در نشست مجازی با مدیران و روسا، معاونان آموزش و پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان گفت: پروژه مهر فرایندی بر مبنای برنامه ریزی نظام مند، مدون و هدفمند است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، سیدقوام رضا میرحسینی با تبیین اهمیت پروژه مهر و بازگشایی مطلوب مدارس گفت: اجرای دقیق پروژه ملی مهر که مظهر مدیریت مدیران توانمند، تحول‌گرا و خلاق است، منجر به بهبود عملکرد و ارتقای وضعیت مدارس می شود.

وی افزود: شاداب سازی محیط مدرسه و ایجاد محیطی امن مطابق با شیوه نامه های بهداشتی برای تامین سلامت دانش آموزان و معلمان ضرورت دارد که تحقق این مهم نیازمند برنامه ریزی اثربخش و همه جانبه است و نتیجه تلاش های چند ماهه معاونان و کارشناسان حوزه ستادی، مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق و مدیران پرتلاش مدارس است.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان کرمان اظهار داشت: هر چند شاید عده ای تصور کنند  که تابستان کار آموزش و پرورش کم است و ما در فراغت به سر می بریم اما در واقع بخش عمده کار حوزه ستادی از خرداد تا شهریور است و اقداماتی از جمله ساماندهی نیروی انسانی و فضای آموزشی، تامین کتاب درسی، ثبت نام دانش آموزان، تعیین تکلیف وضعیت لباس فرم، سرویس مدارس و ...در این مدت انجام می شود.

میرحسینی گفت: پس از ابلاغ چارت سازمانی ادارات کل، علاوه بر امور آماده سازی مدارس برای سال تحصیلی شامل تعمیرات و تجهیزات، ساماندهی نیروی انسانی هم به این حوزه واگذار شده که منجر به مضاعف شدن کار همکاران شده است.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید هستیم، امیدواریم هر چه سریعتر ظرف 48 ساعت آینده تنگناها و مشکلات در زمینه سامانه های سیدا و پادا، صدور ابلاغ، کلاس بندی و ...و سایر مشکلات موجود با همکاری و پشتکار شبانه روزی همه همکاران مرتفع شود.

به اشتراک بگذارید :