12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ ۱۰:۲۷:۴۱
کد مطلب:  1688729
مدیر آموزش و پرورش کازرون در دیدار با اعضای مجلس دانش آموزی این شهر عنوان کرد:
مجلس دانش آموزی نماد عینی مشارکت جویی و مسئولیت پذیری است

اعضای مجلس دانش آموزی کازرون با امام جمعه و مدیر آموزش و پرورش این شهر در کانون فرهنگی تربیتی شهید سلیمانی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کازرون، در این دیدار بعد از صحبت های هادی زال زاده، معاون پرورشی و تربیت بدنی در رابطه با نحوه انتخاب اعضای مجلس دانش آموزی و اهداف آن، محمد زکی پور، به نمایندگی از سایر اعضای مجلس دانش آموزی، به بیان نظرات و دیدگاه های خود در رابطه با مسائل آموزشی و پرورشی پرداخت.

در ادامه حجت الاسلام صباحی، امام جمعه کازرون، به مسئولیت پذیری دانش آموزان در دوران نوجوانی اشاره کرد و گفت: در این دوران با استفاده از قدرت تفکر می توان تحولات خوبی ایجاد کرد.

سپس امیرحسین جمشیدی، معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش کازرون، با اشاره به جایگاه مجلس دانش آموزی گفت: در حقیقت مجلس دانش آموزی نماد عینی مشارکت جویی و مسئولیت پذیری است.  

وی مجلس دانش آموزی را از نهادهای تصمیم گیر درون سازمانی نام برد و افزود: بهره گیری از ظرفیت های دانش آموزان بسیار ضروری است و بایستی در کشف استعدادهای بالقوه دانش آموزان همت کنید.

وی در پایان سخنانش تاکید کرد: مسائل و مشکلات آموزش و پرورش شهرستان را هوشمندانه و مدبرانه رصد کنید و برای توفیق در این کار باید با سایر دانش آموزان در تعامل باشید.  

گفتنی است در پایان برنامه از دانش آموزان پایه دوازدهم عضو مجلس دانش آموزی کازرون با اهدای هدیه و لوح تقدیر، تجلیل به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :